Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винесення меж земельної ділянки в натуру

Межі земельної ділянки можуть існувати не тільки на самій ділянці, але і в документації. Іноді є випадки, коли межі окреслені лише в документах. І тоді їх потрібно позначити і на самій ділянці. Зробити це можна за допомогою винесення меж земельної ділянки внатуру. Якщо документи із землеустрою у власника ділянки не впорядковані належним чином, якщо межі не були зафіксовані правильно при оформленні приватизаційних матеріалів, то згодом можуть виникнути сумніви щодо точності кордонів.

Винесення меж земельної ділянки в натуру

Винесення меж земельної ділянки внатуру особливо актуально, коли планується купівля землі. Саме цій процедурі просто і швидко визначити, якими є правильні межі ділянки. Навіть якщо у продавця є вся документація на руках, в тому числі і Державний акт на землю, то це ще не означає, що кордони території встановлені правильно. Адже на таких важливих документах зазначається тільки адреса ділянки, площа, але не позначені координати. Саме тому навіть самий відповідальний і чесний продавець може неправильно інформувати покупця про межі території, а у нового власника потім можуть бути проблеми. А якщо продавець хоче ввести в оману потенційного покупця, то може видати за власну зовсім іншу ділянку.

Винесення меж земельної ділянки внатуру є простою процедурою, однак не варто вважати, що вона є другорядною. Це досить актуальна послуга. Адже, заощадивши на цій роботі або проігнорувавши її зовсім, можна понести значні збитки на переробці документів, перенесенні огорож і з'ясуванні відносин з власниками сусідніх земель. Не слід відтягувати замовлення такої процедури, а провести її як тільки було ухвалено рішення про придбання ділянки або як тільки вона перейшла у власність.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Під час винесення меж встановлюються межові знаки на всіх точках, які є ключовими для визначення меж території. Ці стовпчики допомагають дотримуватися меж при будівництві або при інших роботах на ділянці. Дотримуючись їх розташування, можна будувати паркан або інші загороджувальні споруди. Також, враховуючи їх положення, при будівництві робляться належні відступи згідно норм.

Щоб замовити винесення меж земельної ділянки внатуру, потрібно на руках мати мінімальний набір документів. По-перше, це документ, який підтверджує право власності на цю ділянку. Це може бути державний акт, свідоцтво, договір, акт купівлі-продажу тощо. По-друге, це документи, що встановлюють особу – паспорт та ІПН.

Маючи на руках акт винесення меж ділянки на місцевість можна без зайвих клопотів використовувати земельну ділянку. Такий документ є надійним захистом від сусідських претензій щодо неправильності кордонів. Адже акт винесення вміщує в себе частину погодження меж з усіма власниками сусідніх територій, що межують з даною.

Бувають ситуації, коли потрібне повторне винесення меж. Може статися, що межові знаки ставилися на території, але це було досить давно. З тих пір ділянка не використовувалася, не були зроблені огородження та знаки зникли або були зміщені. У такому разі не слід намагатися встановити їх самостійно з власної пам'яті. Треба провести повторну процедуру, щоб підтвердити правильність їх колишнього розташування.

Винесення меж земельної ділянки внатуру слід довірити незацікавленій та відповідальній компанії. Саме такою є «Гільдія Інжиніринг». Ті відомості, які ми надаємо клієнтам за проведення процедури, є точними і достовірними. Адже ми застосовуємо в роботі електронне професійне обладнання, яке допомагає досягти максимальної точності. А всі наші фахівці керуються принципом неупередженості та об'єктивності, беручись за кожне замовлення.

Коментарі та запитання:


Василь
Доброго дня. Потрібне винесення меж земельної ділянки в натуру у Борисполі (10 соток). Яка ціна? Як це все буде відбуватися? Чи потрбна моя присутність?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Вартість послуги складає 1 800 грн. Після того, як Ви вкажете кадастровий номер ділянки, спеціалісти виїдуть на місцевість, винесуть межі земельної ділянки внатуру і за поворотними точками закріплять спеціально розроблені межові знаки. Ваша присутність бажана.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення