Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винос в натуру меж ділянки на місцевості Бородянський район Київ

Компанія Гільдія Інжиніринг проводить повний комплекс геодезичних робіт у Бородянському районі Києва. Однак найбільш затребуваними, а, отже, найбільш пріоритетними напрямками компанії є область землеустрою, а також інженерно-геодезичні вишукування Бородянський район. В рамках цих напрямів виділяються дві ключові процедури, які мають велике значення для всіх наступних робіт, які будуть здійснюватися по відношенню до досліджуваної земельної ділянки.

В рамках землевпорядних робіт виділяється винос в натуру меж ділянки на місцевості Бородянський район Київ. В цілому землевпорядні роботи проводяться першочергово. Тому що вони необхідні для оформлення земельної документації. Без геодезичних робіт із землеустрою неможливо зібрати повний пакет технічних документів, а значить, можна оформити все належним чином.

Першочергове завдання геодезиста в цьому напрямку - це встановити точні межі території. Дана робота - дуже важлива і відповідальна. Тому її проведенням повинні займатися тільки фахівці, у яких є на це відповідні дозволи. У наших співробітників, що виконують роботи по межуванню ділянок, такі ліцензії та дозволи є, тому наша діяльність є законною та нормативною. Крім того, ми видаємо по завершенні процесу Акт про перенесення меж ділянки в натуру, який є офіційним документом.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Жодна операція з земельною ділянкою не може бути реалізована, якщо межі цієї території не винесені на місцевості і не закріплені межовими знаками. Особливо це стосується купівлі-продажу землі, здачі її в оренду, дарування. Звичайно, є ділянки, які вже мають огорожі, паркани. Значить, процедури по межуванню там виконувалися. У цьому випадку необхідно перевірити кордони, виконати їх уточнення, щоб потім не виникало ніяких конфліктів з власниками суміжних ділянок.

Якщо ділянка являє собою землю без будь-яких огорож, то треба не тільки точно встановити ці межі, але й закріпити їх за допомогою межових знаків на всіх поворотних точках. По цим знакам надалі можна огороджувати свою територію.

А коли всі процедури із землеустрою виконані, то можна приступати до інших робіт. Зокрема, необхідно проводити інженерно-геодезичні вишукування. Топографічна зйомка Бородянський район, яка є центральною процедурою вишукувальної процесу, спрямована на повне дослідження ділянки. Таке дослідження необхідно при будь-яких роботах, які ви хочете здійснювати на своїй ділянці - якщо збираєтеся будувати нову будівлю або реконструювати стару, якщо хочете упорядкувати територію або реалізувати ідеї ландшафтного дизайну, якщо необхідне прокладання нових комунікацій або заміна існуючих. Тільки в залежності від обраної мети може дещо змінюватися пріоритетність об'єктів дослідження і масштаб зйомки. Наприклад, для того, щоб скласти топографічний план ділянки для ландшафтного дизайну, необхідна подеревна зйомка у великому масштабі 1:200, яка врахує кожну дрібну деталь, місце розташування кожного дерева на досліджуваній території. А в тому випадку, якщо топозйомка проводиться на передпроектній стадії будівельного процесу, і на її основі буде складатися проектна документація для забудови, то необхідний повний план у масштабі 1:500 з урахуванням не тільки рельєфу, меж, розташування нерухомих об'єктів, але також і з фіксацією всіх комунікацій, що проходять через ділянку.

Будь-які геодезичні роботи Бородянський район важливі для реалізації цілей власника ділянки, але без визначення меж та топографічної зйомки території подальша робота на землі не можлива.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення