Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винесення меж ділянки на місцевості Обухівський район Київ

Земельна ділянка вимагає великих вкладень і сил, і грошей. Але щоб почати там проводити якісь роботи, необхідна і її геодезична підготовка, перевірка. Тільки в цьому випадку всі подальші ваші дії будуть правильними. Деякі геодезичні роботи носять рекомендаційний характер і є необов'язковими. Проте їх виконання бажано. Особливо це стосується інженерної геодезії, коли мова йде про будівництво і експлуатацію споруд. Такий контроль дозволяє забезпечити довговічність конструкції, її правильне і безпечне функціонування.

Але є і ряд процедур, невиконання яких гальмує всі подальші дії власника ділянки або може спричинити за собою серйозні, важкорозв'язні проблеми. Зокрема, такими є роботи - винесення меж ділянки на місцевості Обухівський район Києва, а також топографічна зйомка.

Винесення меж території в натуру на місцевості Обухівський район якраз є тією роботою, яка може спричинити за собою ряд проблем і питань. Вся справа в тому, що визначення меж дозволяє власнику землі отримати точні відомості про те, де проходять межові лінії його ділянки, не захоплює він шматок чужої території або, навпаки, чи не знаходиться його частина в чужому користуванні.

Як правило, процес встановлення меж території супроводжується їх закріпленням за допомогою межових знаків. Межові знаки являють собою залізні або залізобетонні стовпчики, які встановлюються на всіх перехрестях і поворотах ділянки. Ставляться вони таким чином, щоб їх неможливо було змістити або прибрати - частіше їх заливають бетоном або міцно і глибоко закопують в землю. Кожен з них має свій порядковий, індивідуальний номер. Процес виносу меж межовими знаками закріплюється офіційно шляхом складання Акту про передачу межових знаків.

Бувають випадки, коли визначення меж вже виконувалося на ділянці, але межові знаки були зміщені або загублений Акт про перенесення меж в натуру. У цьому випадку необхідно повторне проведення процедури. Також необхідність в уточненні відомостей потрібна, якщо з боку власників суміжних територій є якісь претензії щодо неправильного межування земель. Тоді швидка процедура встановлення точних кордонів розставить все по своїх місцях.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

У свою чергу, топографічна зйомка Обухівський район - це послуга, без якої не обійдеться жоден власник земельної ділянки. Природно, якщо земля не буде використовуватися, то топозйомку можна і не проводити. Однак найчастіше власник, маючи в своєму розпорядженні ділянку, хоче на ній щось побудувати, переробити, облагородити або просто розбити город. У всіх цих випадках необхідна топографічна зйомка. Ви можете здивуватися, навіщо людині, яка хоче садити картоплю, потрібні геодезичні дослідження. Вся справа в тому, що навіть в цьому випадку топозйомка допоможе визначити чіткі межі території, її рельєф, що також важливо для запеклого дачника. Але найважливіший момент - це розташування комунікацій, які можна пошкодити, якщо ви вирішите, наприклад, зорати ваш ділянку за допомогою трактора.

А в тому випадку, коли ви прийняли відповідальне рішення про будівництво, то геодезисти - це перші, до кого ви повинні звернутися. Починати підготовку необхідно з інженерно-геодезичних вишукувань, основною процедурою яких і виступає топографічна зйомка. Топоплан Обухівський район, складений за її даними, розповість все про ділянку, на якій передбачається будівництво і дасть можливість скласти грамотний проект.

Звернувшись в компанію Гільдія Інжиніринг в Обухівському районі, ви отримуєте кваліфіковане виконання всіх процесів і якісний результат.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення