Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винос в натуру меж ділянки на місцевості Бориспільський район Київ

Геодезія, так чи інакше, зачіпає будь-який об'єкт і будь-яка земельна ділянка, незалежно від місця її розташування, розмірів, цільового призначення та інших критеріїв. При цьому досліджуватися вона може всебічно і на різних стадіях функціонування - на етапі оформлення документів на землю, на стадії розробки проекту будівництва, реконструкції, благоустрою, в ході реалізації цього проекту, а також по завершенні всіх робіт і введення в експлуатацію будівлі. Приватні землі, об'єкти інфраструктури, промислові, гідротехнічні та інші об'єкти - всі вони, а також безліч інших стають предметом геодезичного дослідження.

Топографічна зйомка Бориспільський район - найбільш затребувана геодезична процедура. Це повне дослідження місцевості, її вимір. Ця робота виконується за допомогою електронних тахеометрів, приймачів супутникового зв'язку і навігації, а також трасошукачів, які необхідні для виявлення місць розташування підземних комунікаційних ліній. Крім того, обробка результатів проводиться за допомогою програмного забезпечення, спеціально розробленого для геодезичних цілей.

Топографічна зйомка, для якого б об'єкта вона не застосовувалася, проходить в три етапи - підготовка, сама зйомка та обробка інформації. Однак розрізнятися може масштаб зйомки.

Відмінності в масштабах залежать від того, для чого саме проводиться топозйомка і які розміри території вона охоплює. Найпоширеніший - це так званий масштаб - «п'ятисотка». Саме через них найчастіше звертаються власники ділянок. Вся справа в тому, що в масштабі 1:500 складаються топоплани для проектної документації, генеральних планів, геопідосновы, а також ряд інших необхідних документів. Зйомка в цьому масштабі передбачає найбільш повне відображення всіх особливостей місцевості - її розмір, рельєф, комунікації, розташування всіх об'єктів.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Зйомки в дрібних масштабах необхідні для того, щоб передати більшу площу, а також коли акцент робиться саме на розташування комунікацій на дільниці і під ним.

У свою чергу великі масштаби, наприклад, 1:200 застосовані у випадках розробки проектів робіт з благоустрою та ландшафтного дизайну. Великий масштаб тут необхідний, щоб точно передати розташування всіх деталей, в тому числі і зелених насаджень - дерев, чагарників.

Фахівці компанії Гільдія Інжиніринг, які працюють в Бориспільському районі, застосовують індивідуальний підхід до кожного замовника. Саме тому всі особливості щодо масштабу та інших тонкощів топографічної зйомки обумовлюються в кожному окремому випадку.

Індивідуальний підхід застосовується, і в таких актуальних і делікатних питаннях, як  землевпорядкування. В цьому напрямку найбільш затребуваною процедурою є винос в натуру меж ділянки на місцевості Бориспільський район Київ. Тут дуже важливий індивідуальний підхід і об'єктивність результатів, тому що питання межування земель може стояти дуже гостро. Часто встановлювати точні межі ділянки необхідно не просто для оформлення документів, а для вирішення спірних ситуацій між власниками сусідніх територій за прикордонні шматочки землі. У таких випадках геодезисти повинні бути гранично уважними, щоб встановити точні відомості, і такими ж об'єктивними, беручи на себе роль третьої сторони у вирішенні конфліктного питання.

Але навіть якщо у вас немає проблем з сусідами з питань розподілу територій, то винесення меж в натуру Бориспільський район знадобиться, якщо ви продаєте або здаєте в оренду ділянку. У всіх цих, а також у багатьох інших геодезичних питаннях помічником виступає наша компанія.

Коментарі та запитання:


Валерій
Чи є можливість винести межі ділянки зараз у воєнний стан в с. Старе
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, є така можливість

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення