Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винос в натуру меж ділянки на місцевості Васильківський район Київ

Геодезія - наука точна. І мова йде не тільки про розрахунки, які активно використовуються при проведенні тих чи інших робіт і обробки результатів. Справа в тому, що всі дані, які видає геодезист в результаті, повинні бути гранично точними. Саме точність - кредо роботи фахівців компанії Гільдія Інжиніринг, які здійснюють свою діяльність у Васильківському районі Києва.

Щоб відомості були дійсно точними, потрібно, щоб роботу проводили кваліфіковані фахівці з використанням професійного сучасного обладнання. Тоді можна розраховувати на максимально продуктивну роботу і якісні підсумки.

В геодезії важлива кожна процедура, навіть сама маленька і незначна на перший погляд. Однак варто виділити кілька, які є ключовими і найчастіше замовляються клієнтами нашої компанії. Зокрема, хочеться згадати про топографічну зйомку.

Топографічна зйомка - це ключовий процес всього комплексу інженерно-геодезичних вишукувань. Крім самої зйомки в цей комплекс входить складання топографічного плану і перенесення проекту на місцевість Васильківський район. Всі роботи вишукувальної напрямку прямо пов'язані з топографічною зйомкою, і перенесення проекту також. Адже основна мета, з якою найчастіше замовляють цю послугу - підготовка до будівельного процесу або реконструкції. У цьому випадку топозйомка Васильківський район стає основою для даних, які необхідні для розробки правильного проекту будівництва, який після затвердження, повинен також бути перенесений на будівельний майданчик.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Процедура топографічної зйомки проходить три стадії. Перший етап - підготовка. На даній стадії фахівцями досліджуються дані про попередні дослідження на території, а також узгоджується технічне завдання з замовником.

Другий етап - польовий. Це роботи на самій ділянці. Починається все з огляду, візуального знайомства. Далі геодезисти працюють із застосуванням професійного обладнання, яке допоможе виявити параметри території, горизонтальні особливості і перепади, відстані між елементами, наявність будівель, конструкцій, комунікацій.

Третій етап - камеральний. Це обробка зафіксованих данних на польовому етапі. Вони аналізуються фахівцями, обробляються за допомогою спеціальних програм і викладаються в технічний звіт, і також топографічний план. Ці документи передаються замовнику.

Таку послідовність дій має і інша геодезична процедура - винос в натуру меж ділянки на місцевості Васильківський район Києва. Ця робота землевпорядного спрямування. Разом з кадастрової зйомкою, винесення меж відкриває роботи на земельній ділянці і допомагає в оформленні відповідної документації.

На першому етапі збираються всі відомості і документи, пов'язані з цією земельною ділянкою, вони аналізуються. Особливу увагу необхідно звернути на кадастрові матеріали - номер ділянки та дані про його реєстрацію в земельному кадастрі.

Другий етап - польовий. Коли безпосередньо встановлюються межі і закріплюються межовими знаками.

Третій етап - камеральний. На цій стадії складаються офіційні документи - Акт винесення меж ділянки та Акт передачі межових знаків. Крім того, на камеральному етапі необхідно погодження встановлених меж з власниками суміжних ділянок.

Дотримання послідовності цього алгоритму разом з професіоналізмом наших фахівців і наявністю у нас сучасного обладнання гарантує високоточні результати і пошукові заходи, і землевпорядні процедури.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення