Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винос в натуру меж земельної ділянки

В геодезії виділяється ряд напрямків, які покликані задовольняти ті чи інші запити землевласників. Одним з найбільш актуальних напрямків є землевпорядкування. Це обумовлено тим, що землеустрій вирішує завдання, пов'язані з оформленням документації на ділянку та інші подібні питання. Цей напрямок вважається одним з найбільш складних, дорогих і тривалих за часом. У нього входить не одна процедура, а безліч. Найбільш затребувана серед них – це винос в натуру меж земельної ділянки.

Винос в натуру меж земельної ділянки

Винос в натуру має іншу назву – встановлення кордонів. Зокрема, встановлюються межі земельної ділянки. Також вони закріплюються межовими знаками з детальним описом їх розташування. Щоб точно встановити ці знаки, необхідно чітко визначити параметри досліджуваної території. Особливо потрібно приділити увагу поворотним точкам, які і є в даній процедурі ключовими. За результатами проведення процедури складається офіційний документ – Акт про перенесення меж ділянки в натуру, а також Акт про передачу в користування межових знаків. Саме ці папери є підставою для подальших дій власника. Формуються ці Акти відразу по завершенні процесу тими ж спеціалістами, що проводили польові процедури.

Найчастіше винос в натуру меж необхідний у ході оформлення землевпорядних документів та реєстрації земельної ділянки. Проте подібна процедура може знадобитися і в такій неприємній ситуації як  спори з власниками суміжних територій щодо меж ділянки. Саме за допомогою їх визначення можна довести свою правоту і вичерпати конфліктну ситуацію. Ще одна рекомендація від фахівців – це проводити дану процедуру перед тим, як укладати угоду купівлі-продажу. Якщо ви хочете обзавестися земельною ділянкою, то краще, ще не ставши його власником, переконайтеся, що кордони, заявлені в документації, є правильними. В іншому випадку, ви можете потрапити в неприємну ситуацію, якщо ті параметри, що є насправді зовсім не збігаються з наявними в державному акті. Заощадивши на винесення меж, ви ризикуєте витратити ще більше коштів вже будучи власником на переоформлення документів або інші неприємні, витратні і довгі моменти.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Хоча винос в натуру земельної ділянки  на перший погляд здається швидким і простим, насправді це досить складна процедура, що вимагає високої кваліфікації. Це не просто забивання стовпчиків в певних місцях ділянки, як думають багато хто. Подібні міркування є помилкою. Адже навіть якщо у власника території є на руках Державний акт і кадастровий номер, то це ще не означає, що можна за їх даними виставляти кордон. Потрібні чіткі координати меж, які якраз можна швидко знайти за наявності кадастрового номера.

Як бачимо, винос в натуру меж ділянки – робота, що не терпить неуважності, некомпетентності та неточності. Тому якщо вам потрібно дана процедура, звертайтеся в компанію "Гільдія Інжиніринг", фахівці якої мають допуск на проведення подібної роботи та право на складання Актів. Ми досліджуємо координати і межі, робимо їх винос в натуру ділянки тільки за допомогою геодезичного обладнання. Електронні тахеометри, а також приймачі супутникових систем навігації здатні зафіксувати всі ключові параметри з високою точністю. Ступінь похибки може скласти буквально один-два сантиметри. Тому винесення меж буде максимально точним.

Коментарі та запитання:


Геннадій
Добрый день! интересует ✅ Винос меж ділянки з високою точністю та актом;
когда это возможно сделать? Столбики у вас есть возможность установить? 4 точки
Гильдия Инжиниринг
Добрый день! Можно сделать в течение 2-х трёх дней, столбики есть, для заказа нужен кадастровый номер.

Валентина
що робити якщо координати ділянки не збігаються з тими що є в державному кадастрі?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! 
Якщо земельна ділянка у власності, розробляється тих документація щодо зміни меж, тобто:
виконується геодезія,
Розробляється тих документація (землевпорядна)
Через цнап- вносять зміни
Якщо земельна ділянка в оренді, розробляється тих документація щодо зміни меж, тобто:
Потрібно отримати дозвіл сесії
виконується геодезія,
Розробляється тих документація (землевпорядна)
Через цнап- вносять зміни

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення