Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винос земельної ділянки в натуру

Найбільш часто замовленої процедурою серед усього землевпорядного комплексу геодезії є винос земельної ділянки в натуру. Дана робота припускає закріплення ключових поворотних точок всіх сторін земельної ділянки за допомогою межових знаків. Іншими словами виконується визначення меж території на місцевості.

Винос земельної ділянки в натуру

Ця процедура необхідна для того, щоб зареєструвати ділянку. Однак на момент її проведення у власника обов'язково повинен бути документ, який підтверджує його право власності на цю територію. Крім того, перед тим як почати сам  процес, потрібно досліджувати кадастровий план меж земельної ділянки та отримати координати з Державного Земельного кадастру. Все це потрібно, щоб гранично точно перенести ці координати на місцевість. А допомогти в цьому зможе геодезичне обладнання, яке відрізняється високою точністю.

Як вже зазначалося, винос ділянки в натуру здійснюється в разі необхідності реєстрації території. Однак це не єдина причина. Визначати межі необхідно, якщо існуюча ділянка реорганізовується, – змінюється її цільове призначення. Також актуальною причиною виступає зміна власника території внаслідок угоди купівлі-продажу, обміну, дарування. Може виникнути ситуація, що документи, які підтверджують право володіння цією територією, оформлені не належним чином, неправильно і без проведення процедур по закріпленню меж на місцевості. Тоді потрібно додатково провести цю роботу, щоб документація була повною і відповідала всім нормам. І ще один випадок, який тягне за собою замовлення послуги по визначенню меж – це конфліктні ситуації і судові розгляди з сусідами з питань межування. У цьому випадку Акт про перенесення меж ділянки в натуру з точним зазначенням параметрів території служить головним доказом на користь тієї чи іншої сторони.

Вартість винесення меж від 1 900 грн за ділянку

Виходячи з перерахованих причин можна зробити висновок, що межі ділянки з наступним їх закріпленням межовими знаками визначаються як чинним власником, так і потенційним покупцем, якщо йдеться про продаж землі, і навіть проектувальниками-забудовниками. У кожного з них свої цілі, переслідуючи які вони замовляють подібну послугу. Так, проектувальнику-забудовнику необхідно чітко знати які правильні межі, щоб виконати точні відступи майбутньої споруди. У власників ділянок виникає необхідність в тому випадку, якщо раніше подібна робота не проводилася і є потреба в офіційному документі, що підтверджує існуючі кордони. Іншим варіантом для власника може бути ситуація, коли раніше встановлення межових знаків здійснювалося, однак вони були зміщені з часом або загублені. А потенційний покупець замовляє роботу, щоб бути впевненим, що заявлені кордони в документах співпадають з польовими даними.

Закріплення межовими знаками – це установка кілочок певного зразка з конкретним порядковим номером для кожного. Вони монтуються на кожній поворотній точці території. За цими знаками надалі можна встановлювати огороджувальні конструкції, наприклад, паркани. Вся ця процедура закріплюється документально за допомогою Актів, які включають дані про проведену роботу та відомості про встановлені межові знаки. Всіма питаннями, пов'язаними з встановленням меж ділянки, займаються фахівці компанії “Гільдія Інжиніринг”.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення