Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Виконання інженерних вишукувань

Щоб спрогнозувати стан нерухомої конструкції в ході її експлуатації і мінімізувати можливі ризики, деформації, перед початком будівництва проводяться інженерні вишукування.

Виконання інженерних вишукувань

Виконання інженерних вишукувань має на увазі цілий ряд робіт, які спрямовані на комплексне і всебічне дослідження технічних і природних характеристик території, на якій планується будівництво. Результати подібних досліджень служать найбільш вагомими аргументами для вибору дій по захисту об'єкта і території від негативних, руйнівних факторів.

Головна задача пошукових заходів – в отриманні комплексу відомостей, які потрібні для того, щоб підібрати і розробити найбільш продуктивні і правильні заходи в ході проектування будинку. При цьому немає ніякої різниці, будівля якого цільового призначення зводиться – цивільного, промислового, дорожнього, водного або іншого. Єдине, що впливає на набір процедур і їх масштаби – це розмір відомостей, наявних про досліджувану територію, а також вибраний спосіб будівництва.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Інженерні вишукування можуть бути різні по виду. Все залежить від того, на дослідження яких властивостей вони спрямовані.

  • Інженерно-геологічні вишукування – вивчаються властивості ґрунту, його переваги та недоліки, тип і склад. Всі ці відомості дають можливість при розробці проекту фундаменту вибрати самі відповідні будівельні матеріали та спосіб закладки підстави. Якщо геологічні вишукування проведено повно і якісно, то можна розраховувати на те, що проектування і будівельні роботи будуть виконані правильно, а будівля буде довговічним і міцним.
  • Інженерно-гідрологічні вишукування – дослідження вод. Гідрологічний аналіз може бути спрямований на водні об'єкти – водойми різного виду. Але іншим напрямком гідрологічного дослідження є аналіз ґрунтових вод. Як правило, другий вид проводиться в комплексі з геологічними дослідженнями. В даний розділ також входять спостереження за кліматичними особливостями місцевості, ступенем та видами опадів, що також сильно впливає на загальну характеристику території.
  • Інженерно-геодезичні вишукування – вивчення поверхні земельної ділянки. Якщо попередні два види заглядають усередину, то геодезія аналізує саме поверхню і всі її особливості. Відомості, отримані в результаті подібних процедур необхідні для того, щоб правильно розробити проект будівництва. При цьому акцент у дослідженні робиться на рельєф місцевості, а також на розташування нерухомих об'єктів, інфраструктури і комунікацій на території.

Наведені різновиди вишукувань є основними. Крім них є ще екологічні, які розглядають безпеку будівництва, а також дослідження будівельних матеріалів. Проте ці види є непрямими і використовуються більше як доповнення.

Геодезичні та геологічні вишукування – це обов'язкові роботи, які проводяться  на підготовчій стадії. Саме вони дадуть вичерпну інформацію щодо ділянки, на якій планується будівництво. З ними буде відомо, чи є якісь серйозні ризики, пов'язані з природними або технічними негативними факторами, що і як можна поліпшити ситуацію. У вигляді такої актуальності та важливості замовляти ці процеси потрібно у перевірених, кваліфікованих фахівців, якими є співробітники компанії Гільдія Інжиніринг.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення