Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Виконання інженерних вишукувань

Щоб спрогнозувати стан нерухомої конструкції в ході її експлуатації і мінімізувати можливі ризики, деформації, перед початком будівництва проводяться інженерні вишукування.

Виконання інженерних вишукувань

Виконання інженерних вишукувань має на увазі цілий ряд робіт, які спрямовані на комплексне і всебічне дослідження технічних і природних характеристик території, на якій планується будівництво. Результати подібних досліджень служать найбільш вагомими аргументами для вибору дій по захисту об'єкта і території від негативних, руйнівних факторів.

Головна задача пошукових заходів – в отриманні комплексу відомостей, які потрібні для того, щоб підібрати і розробити найбільш продуктивні і правильні заходи в ході проектування будинку. При цьому немає ніякої різниці, будівля якого цільового призначення зводиться – цивільного, промислового, дорожнього, водного або іншого. Єдине, що впливає на набір процедур і їх масштаби – це розмір відомостей, наявних про досліджувану територію, а також вибраний спосіб будівництва.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Інженерні вишукування можуть бути різні по виду. Все залежить від того, на дослідження яких властивостей вони спрямовані.

  • Інженерно-геологічні вишукування – вивчаються властивості ґрунту, його переваги та недоліки, тип і склад. Всі ці відомості дають можливість при розробці проекту фундаменту вибрати самі відповідні будівельні матеріали та спосіб закладки підстави. Якщо геологічні вишукування проведено повно і якісно, то можна розраховувати на те, що проектування і будівельні роботи будуть виконані правильно, а будівля буде довговічним і міцним.
  • Інженерно-гідрологічні вишукування – дослідження вод. Гідрологічний аналіз може бути спрямований на водні об'єкти – водойми різного виду. Але іншим напрямком гідрологічного дослідження є аналіз ґрунтових вод. Як правило, другий вид проводиться в комплексі з геологічними дослідженнями. В даний розділ також входять спостереження за кліматичними особливостями місцевості, ступенем та видами опадів, що також сильно впливає на загальну характеристику території.
  • Інженерно-геодезичні вишукування – вивчення поверхні земельної ділянки. Якщо попередні два види заглядають усередину, то геодезія аналізує саме поверхню і всі її особливості. Відомості, отримані в результаті подібних процедур необхідні для того, щоб правильно розробити проект будівництва. При цьому акцент у дослідженні робиться на рельєф місцевості, а також на розташування нерухомих об'єктів, інфраструктури і комунікацій на території.

Наведені різновиди вишукувань є основними. Крім них є ще екологічні, які розглядають безпеку будівництва, а також дослідження будівельних матеріалів. Проте ці види є непрямими і використовуються більше як доповнення.

Геодезичні та геологічні вишукування – це обов'язкові роботи, які проводяться  на підготовчій стадії. Саме вони дадуть вичерпну інформацію щодо ділянки, на якій планується будівництво. З ними буде відомо, чи є якісь серйозні ризики, пов'язані з природними або технічними негативними факторами, що і як можна поліпшити ситуацію. У вигляді такої актуальності та важливості замовляти ці процеси потрібно у перевірених, кваліфікованих фахівців, якими є співробітники компанії Гільдія Інжиніринг.

Коментарі та запитання:


Олександр
Доброго дня,
Цікавить комплекс робіт необхідний для початку розробки проекту.
Вхідні дані по ділянці:
- площа 8 соток
- розташування с.Білогородка
- кількість точок по кадастру 5
- розміри 20х40

Хотів би уточнити кілька запитань:
1. Яка вартість виносу меж ділянки на місцевості?
2. Яка вартість топографічної зйомки в масштабі 1:500?
3. Чи є сенс замовляти геологію, якщо на даний момент нема остаточного рішення щодо розміщення будинку?
4. Яка вартість геологічних досліджень?
5. Чи впливає на вартість якщо замовити ці послуги одночасно і якщо наприклад геологію окремо пізніше?
6. Яким чином гарантується якість виконання Ваших послуг?
Заздалегідь дякую за приділений час.
Олександр
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олександр! Так виконуємо комплекс робіт, в комплексі дешевле та правильно. Підкажіть кадастровий номер ділянки? Та ваш контактний номер телефону для зв'язку з геодезистом.

Євген
Доброго дня,
Технічне завдання:
Об'єми робіт будуть уточнюватись в процесі. На даний момент потрібно прорахувати:
2 свердловини на 30м, 9 свердловин на 12м. Свердловини для гідрологічних спостережень, з обсадкою свердловин та з встановленням фільтрів. координати 49.******** , 36.*********
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Буримо Свердловини для гідрологічних спостережень. Потрібні металеві або пластикові обсадні труби? Одним словом, є ряд уточнюючих питань. Із задоволенням проконсультуємо по телефону 097-57-246-57.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення