Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


вирівнювання крену димових труб

Компанія Гільдія Інжиніринг допоможе зробити вирівнювання крену димових труб, а так само комплексне обстеження димових труб, визначення крену, геологія грунтів під фундаментом, вирівнювання труб проводиться згідно з проектом, а так же:

  • вирівнювання крен димової труби;
  • обстеження димових труб;
  • вирівнювання крену димових труб;
  • розміщення димових труб;
  • вирівняти димову трубу.

Допустимий крен димової труби висотою 80 метрів -1 метр.

вирівнювання крену димових труб

Димова труба - це невід'ємна складова будь-якого промислового підприємства або інших виробничих об'єктів. Вона може бути різною по висоті і по матеріалу, який застосовувався для її виготовлення. Головна умова функціонування - надійність і безпека. Щоб ці два критерії дотримувалися, необхідно проводити відповідні геодезичні процедури. Обстеження димової труби покаже всі її сильні і слабкі сторони.

Перший показник правильного положення димової труби, як і будь-якого іншого високого об'єкта - це її рівність, вертикальність(цент нижнього перерізу повинен збігатися з координатами з центром верхнього перерізу). Природно, що певна частка крену допускається, але цей показник невеликий, а його перевищення говорить про порушення функціонування конструкції та небезпечності.

Щоб провести вирівнювання крену димових труб необхідно відразу встановити його наявність шляхом перевірки. Перевірка вертикальності - це також геодезична процедура, виконання якої вимагає наявності спеціальних приладів - оптичних, светодальномерных. Подібні перевірочні роботи повинні здійснюватися не один раз, а періодично, щоб мати можливість вчасно провести вирівнювання, якщо воно потрібно. За результатами перевірки обов'язково складається звіт, в якому викладаються всі зафіксовані показники і їх відповідність нормам.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

У тому випадку, якщо геодезисти все-таки встановили наявність крену, його потрібно обов'язково усунути. Для цього існує кілька способів, кожен з яких підбирається індивідуально під конкретний випадок. На вибір методу впливають такі показники як характер самої труби та її заснування, а також причини появи крену і його ступінь.

У тому випадку, якщо причиною є осідання або інші зміни в підставі труби, то потрібно спрямувати сили саме на цю ділянку і посилити фундамент. Для цього розробляється план-проект. Це досить складний і витратний процес, але виконати його необхідно з-за можливого посилення крену і повного руйнування конструкції, яка є загрозою безпеки працівників.

На крен можуть вплинути помилки при зведенні труби або її неправильна експлуатація. В цьому випадку потрібно оцінити ступінь відхилення від норми. Бувають ситуації, коли крен настільки сильний, що стандартні способи вже не підійдуть, і потрібно приймати радикальні заходи - посилювати стовбур труби. Якщо все не так страшно, то можуть допомогти наступні методи: буріння ґрунту і його виїмка в необхідній кількості з тієї сторони фундаменту, яка протилежна крену або замочування основи з цієї ж сторони; закріплення опори металевими пластинами, клинками. До речі, останній варіант є найбільш простим, однак підходить тільки для металевих конструкцій.

Найбільш популярним способом вирівнювання крену димових труб, а також найбільш простим, є прокладання металевих пластин під опорну плиту. Такі роботи проводяться лише під геодезичним наглядом. Здійснюються вони наступним чином: спочатку слід послабити болти і опорну плиту на фундаменті, яка є закріплюючою, після чого під неї підлаштовується металева пластина. При цьому опорна плита разом зі стовбуром труби трошки піднімається.

ВИЗНАЧЕННЯ КРЕНУ ДИМОВИХ ТРУБ

ТОВ «ГІЛЬДІЯ ІНЖИНІРИНГ» виконує геодезичні роботи за слідкуванням нахилу труб для визначення кутових і лінійних параметрів крену споруд. З практики можу сказати, що на великих промислових підприємствах, таких як Інтерпайп, Дэтек, Метінвест, ДМК і їм подібні, допускають крени високих труб до 1-го метра в плані, при висоті 70 метрів, що в кутових показниках складе 45'. Комплекс заходів зазвичай буває такий як розбирання і укладання цегли заново десь з половини труби, посилення фундаментів буріння шурфів і нагнітанням бетону під них, заходи по дренажу ґрунтових вод і влаштування підмосток для ефективного виведення дощових стоків, геологічні вишукування для розуміння обводненості нрунтов. А якщо крен димової труби становить більше 0.5, то такі труби підлягають більш ретельному і регулярному геодезичному моніторингу, хоча б 1 раз на місяць.

Будь-які з перерахованих робіт повинні проводитися виключно фахівцями-геодезистами, такими як співробітники компанії Гільдія Інжиніринг. Тільки кваліфіковані майстри знають, який спосіб буде найбільш правильним, і зможуть повернути трубах вертикальність, а, отже, надійність, безпеку і працездатність.

Звертайтеся до нас по кожному з питань, що вас цікавлять:

  • вирівнювання крену димових труб;
  • вирівняти димову трубу;
  • вирівнювання крен димової труби;
  • обстеження димових труб;
  • розміщення димових труб

по телефону 097-57-247-57 будемо раді співпраці.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення