Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


ЗАКОН УКРАЇНИ

Про топографо-геодезичної і картографічної діяльності поточна редакція N 5462-VI (5462-17) від 16.10.2012

ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО топографо-геодезичної і картографічної діяльності

Для розуміння Законів не досить прочитати останню редакцію контретного законодавчого акта, наприклад текушая редакція закону про топографо-геодезичної і картографічної діяльності займає 10 аркушів паперу А4, попутно потрібно вивчати закони усі попередні редакції, розуміти що змінилося, і розуміти терміни по тексту закону. Наприклад, у законі 38 разів зустрічається такий суб'єкт топографо-геодезичної діяльності як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у галузі топографо-геодезичної і картографічної діяльності, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у галузі топографо-геодезичної і картографічної діяльності, а як власне називається це започаткування так і не написано.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Відповідь криється в іншому законі Державному агентстві земельних ресурсів. Найбільш істотні зміни в 2012 році заторкнули таких суб'єктів як виконавці геодезичної та картографічної продукції, а саме юридичні та фізичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням повинні мати мають у своєму складі сертифікованого інженера-геодезиста або сертифікованого інженера-землевпорядника

Про топографо-геодезичної і картографічної діяльності поточна редакція N 5462-VI (5462-17) від 16.10.2012

Професійною топографо-геодезичною діяльністю можуть займатися громадяни, які мають спеціальну вищу освіту, отримали кваліфікацію інженера-геодезиста або інженера-землевпорядника, склали кваліфікаційний іспит та одержали сертифікат відповідно з усіма.
Сертифіковані інженери-геодезисти зобов'язані не рідше одного разу на чотири роки підвищувати кваліфікацію за програмою підвищення кваліфікації.
Державне управління в сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності здійснює Кабінет Міністрів України, Держземагентство та його органи на місцях, Міністерство оборони України, інші органи виконавчої влади.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення