Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Земельно-кадастрова зйомка

Увага акція!
Земельно-кадастрова зйомка  і геодезія з технічним звітом за ціною від 1600 грн!!!

В геодезії є ряд робіт, спрямованих на підготовку землевпорядної документації. Земельно-кадастрова зйомка є одним з таких напрямів. З її допомогою можна зняти об'єкти нерухомості, а також будь-які по площі і за особливостями розташування території. Основна мета такої роботи - складання технічної документації для органів землеустрою.

Земельно-кадастрова зйомка

Кожен з об'єктів земельно-кадастрової зйомки має стандартний набір характеристик - площа, координати, розміри і розташування. Природно, що у кожної дільниці ці показники індивідуальні. І отримати їх можна тільки шляхом зйомки із застосуванням спеціального професійного обладнання, що відрізняється високою точністю і достовірністю.

Кадастрова зйомка включає в себе здійснення цілого комплексу робіт, які спрямовані на те, щоб визначити, а також відновити межі ділянки. Кадастрова зйомка ділиться на підготовчі та виробничі роботи, які необхідно довіряти тільки досвідченим фахівцям. Професіоналізм наших геодезистів дозволяє визначати межі земельної ділянки максимально точно за короткий період часу.

Підготовчі роботи передбачають оформлення технічного завдання на проведення даного виду геодезичних робіт, формування програми по здійсненню кадастрової зйомки, збір і аналіз необхідної нормативної законодавчої документації. Цей підготовчий етап спрямований на отримання достовірної документації.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Виробничі роботи передбачають польові та камеральні роботи, які спрямовані на вивчення місцевості, визначення та відновлення меж ділянки, узгодження цих меж із власниками суміжних територій. Ці роботи виконують підрядники. На основі отриманих даних складається відповідна документація - кадастрові плани. Їх масштаб має бути таким, щоб всі деталі, записи, елементи, умовні позначення були досить чітко видно.

Отримані дані узагальнюються в одному документі - кадастровій карті. Вона виконується в масштабі, який відповідає вимогам спеціалізованих державних органів. Цього ж стандарту відповідає і система координат. В кадастровій карті повинні відображатися найбільш порожнисті відомості щодо даної земельної ділянки або певної території. Найчастіше застосовується масштаб 1:1000 або 1:2000. Для більшої точності і відповідності застосовується державна система координат. Однак у деяких випадках можна застосувати і місцевий варіант. Але в таких випадках потрібно враховувати показники переходу до загальноприйнятої в державній системі. Вибраний тип координат повинен бути єдиним протягом усього процесу роботи.

Гарантувати якісний результат може лише компанія, яка має у штаті професіоналів високої кваліфікації. ТОВ Гільдія  Інжиніринг - це саме та організація, яка виконає земельно-кадастрову зйомку найкращим чином. В нашому розпорядженні є все необхідне обладнання, яке ліцензовано і відповідає державним стандартам. Це GPS приймачі, тахометри, та інше обладнання.

Земельно-кадастрова зйомка..

Як і будь-яке інше геологічне дослідження, Земельно-кадастрова зйомка  складається з певної послідовності дій. Ми починаємо з ретельної підготовки устаткування, а також зі знайомства з територією. Після цього настає безпосередньо процедура кадастрової зйомкою. У професійному середовищі цей етап називається польовим. Отримані дані обробляються, складається кадастровий план та звіт про виконану роботу.

Для того щоб приступити до роботи, нам потрібні копії документів,  що засвідчують особу (паспорт і ІПН), які встановлюють ваші права на цю землю, а також на усі нерухомі об'єкти, розташовані на її території. Як тільки всі деталі будуть узгоджені і договір підписаний, ми приступаємо до роботи.

Замовте у нас Земельно-кадастрову зйомку, в нас сама адекватна ціна в місті!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення