Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Землевпорядні роботи

При проведенні землевпорядних робіт, закріплюються межі земельних ділянок, на місцевості визначаються їх координати і створюється комплект потрібної документації із землеустрою. Землеустрій несе в собі цілий комплекс різних заходів. Вони спрямовані на регулювання земельних відносин, їх стан, вивчення, раціональне використання і охорону таких територій. При цьому встановлюються межі цих земельних наділів (в індивідуальному приватному порядку) і здійснюються адміністративно-територіальні утворення, які можуть бути різних призначень. Створюється необхідна технічна документація. Вона необхідна:

  • при створенні нових земельних утворень;
  • для зміни її цільового призначення;при їх поділі чи об'єднанні;
  • відчуженнs;
  • при купівлі-продажу таких ділянок або їх передачі.

Землевпорядні роботи

землевпорядних роботах готується документація для державного земельного кадастру, отримання кадастрового номера оцінюється їх якість та інвентаризація. Геодезична компанія Гільдія Інжиніринг займається геодезичними та землевпорядними роботами. Інженерно-геологічні дослідження також в її безпосередній компетенції. Вона здійснює винос реперів, розбивку осей, винесення меж ділянки, підраховує обсяги земляних робіт. Компанія виконує топографічну зйомку і веде геодезичний супровід будівництва. Проводить геологічні та виконавчі роботи під будівництво, здійснює підрахунок об'ємів земляних мас, займається благоустроєм пляжів.

Але головний напрям компанії - все ж землевпорядні роботи. Виходячи з урахування всіх процесів розподілу і перерозподілу ділянок землі, можна сміливо робити висновки, що значення землеустрою під час проведення сучасних реформ значно зростає. Проводяться заходи по реорганізації радгоспів і колгоспів, формування на цій місцевості численних нових земельних володінь, виділення в їх межах зон, які є захисними і водоохранными , виявляє необхідність впорядкувати межі таких територій.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

ВИДИ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДНИХ РОБІТ: ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКЕ І ТЕРИТОРІАЛЬНЕ.

Основний напрямок такого виду землеустрою, як територіальний - це вивчення стану землі, організація її доцільного використання. Територіальний вид землеустрою дозволяє визначити межі, які є адміністративно-територіальними, лінії ділянок та здійснення межування об'єктів на них. Проведення такого виду робіт необхідно, якщо відбулися зміни меж ділянок, дозволяє виявляти її порушення, обов'язково при рекультивації земельних ділянок, виділення часток землі, вилученні або передачі земельних угідь для ведення сільського господарства. Розмежовуються території особливого режиму користування земельною ділянкою, відбувається спорудження на них різних установ, організацій або ж різних підприємств.

Мета такого виду, як внутрішньогосподарський - це освіта доцільного користування земельною ділянкою в тих межах, які вже відведені для сільського господарства. Практичний зміст - це оформлення або розгляд і затвердження готових схем розміщення об'єктів житлової та виробничої нерухомості, сільськогосподарських угідь, інженерних і транспортних інфраструктур у межах таких ділянок. Проведення внутрішньогосподарського землеустрою відбувається виходячи з бажання осіб, відповідальних за ці ділянки.

ВИСНОВОК ПРО ЗЕМЛЕВПОРЯДНИХ РОБОТАХ

Виконання проектної та дослідницької роботи із землеустрою виконується державними та недержавними комерційними організаціями. Такі послуги надає компанія Гільдія Інжиніринг. Землевпорядні роботи у Дніпропетровську будуть виконані нашою компанією якісно і швидко.

Коментарі та запитання:


Сторчук Валерій
Добрий день!  Наше ОСББ хоче взяти в користування прибудинкову територію  навколо нашого багатоквартирного будинку. Ми отримали дозвіл від Царичанської селищної  ради на виготовлення проекту землеустрою.
Які треба нам подати для цього документи? Скільки буде коштувати виготовлення проекту ?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Валерій. Необхідний дозвіл міськради на приватизацію ділянки. Для підрахунку вартості, необхідно зустрітися з землевпорядником, згідно існуючих документів підкажемо за ціною. Для узгодження зустрічі зверніться за телефоном, вказаним на сайті. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення