Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Аеромоніторинг лінійних об'єктів - повний комплект документів станом трубопроводів будь-якої складності і протяжності

Якщо Вам цікава тема лінійних об'єктів та якщо Ви зацікавлені в тому, щоб знайти працюючий, бюджетний і найменш витратний за часом спосіб закладки нової системи комунікацій (газоводи, водопроводи, теплокомунікації, нафтопроводи) або ремонту (планового або термінового) старої системи, значить Ви нарешті знайшли потрібних фахівців! Підготовку до закладки лінійного об'єкта за новим маршрутом або під час пошуку зношених частин старого за сучасними європейськими технологіями ми починаємо з аерофотозйомки та моніторингу трубопроводу.

Аерофотозйомка лінійної частини

Аерофотозйомка лінійної частини (або майбутнього маршруту закладки) - це найпростіший і, головне, швидкий спосіб знайти найбільш вразливі місця, якщо мова йде про ремонт діючих комунікацій, або вивчити майбутній маршрут, якщо мова йде про планування закладки нового об'єкта.

Для проведення аерофотозйомки з метою моніторингу лінійного об'єкта ми використовуємо сучасні безпілотні літальні апарати. Високоманеврені коптери здатні за один виліт обробити інформацію по декількох десятках квадратних кілометрів, а зібрану інформацію передати для вивчення в креслярської відділ.

З ТОВ "Гільдія Інжиніринг" можна за мінімальний термін отримати потрібну інформацію про ділянку будь-якої площі!

Аэромониторинг линейных объектов

Координування ділянки

Координування ділянки ми проводимо для того, щоб підготувати пакет документів для договору оренди або приватизації, купівлі-продажу, дарування та інших видів переходу ділянки у власність приватних осіб або компаній. Технологія координування ділянки передбачає перебування координат поворотних точок земельних наділів. Тут важливо те, що навіть якщо мова йде про значні земельних площах, вимоги до точності координат не знижуються. Саме тому наша компанія особливу увагу приділяє точності польових робіт!

Аэромониторинг линейных объектов

Сьогодні координування земельних ділянок проводиться за допомогою високоточних геодезичних приладів, що знаходяться в постійному зв'язку із супутником. Як правило, кожен населений пункт забезпечений так званої опорної геодезичної GPS мережею. Розташування опорних точок (віддаленість їх один від одного) залежить від густоти забудови і кількості населення на квадратний кілометр. Мітки же земельних ділянок, які підлягають приватизації, спираються на опорні точки геодезичний GPS-мережі. Якщо йде розробка ділянки, віддаленого від найближчих зареєстрованих локацій, координування проводяться безпосередньо за допомогою зв'язку із супутником.

Координування ділянки і в першому, і в другому варіанті, завдяки дорогому сучасному обладнанню, займає у нас мінімум часу.

Обстеження трубопроводу і околотрубного простору

Обстеження трубопроводу і околотрубного простору за один виліт - найпростіший і швидкий спосіб знаходження місця пориву та складання плану його ліквідації. Завдяки спільній роботі штату наших співробітників, Ви можете отримати швидкий і якісний результат в найкоротші терміни. Ви ставите завдання, а після зазначеного терміну отримуєте всі необхідні документи на руки і дублікат в електронному вигляді. Інвентаризацію для поновлення архівних даних по старому лінійному об'єкту або нової мережі, обстеження водоводу або теплотраси, нафтопроводу або газової заживлення населеного пункту тепер можна провести всього за пару тижнів. Телефонуйте за більш детальною консультацією в будь-який час або замовляйте послугу зворотного зв'язку прямо зараз. Ми працюємо по всій території України.

Повноцінний моніторинг нафто- і газопроводів і водоводів від компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг» - абсолютна якість і чесні ціни.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення