Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геологія ділянки - на чому не можна економити?

В даний час жоден значний об'єкт не зводиться без попереднього вивчення геології. Цьому є просте пояснення: дослідження геології дозволяє зберегти Ваші кошти і нерви, а також спрощує роботу проектувальникам. Тепер варто розібратися, як відбувається вивчення геології і чому освоєна геологія - запорука довгострокової експлуатації будь-якої споруди.

Геологія та інженерно-геологічні вишукування

Геологія - дуже велика наука, тому в будівельну тематику частіше використовується термін «інженерна геологія». Це робиться для того, щоб відразу розпізнати геологію будівельного напрямку від геології корисних копалин, історичної геології і так далі. У свою чергу, інженерна геологія нерозривно пов'язана з проведенням інженерно-геологічних вишукувань.

Інженерно-геологічні вишукування - процес отримання та обробки даних, необхідних для подальшого проектування. При цьому проводяться не тільки дослідження грунтів, а й глибоке вивчення підземних вод, ландшафтних особливостей та екологічних умов ділянки.

Геологія ділянки

Як проявляється недбале до геології ставлення

Приказка «скупий платить двічі» стовідсотково працює і в геології. Недостатньо проаналізовані природні умови можуть відобразитися на Вашому будові вже в перші місяці використання і ними можуть виявитися:

  • Тріщини в стінах та фундаменті
  • Зсув несучих конструкцій
  • Розриви систем комунікацій
  • Затоплення цокольних приміщень

Саме геологія викликає активізацію таких несприятливих процесів. Не варто думати, що поява слідів руйнування - простий збіг обставин.

Чому без дослідження геології можна братися за проектування

  • Без геології і мови не може бути про закладанні фундаменту. Його глибина і тип визначаються тільки на основі результатів досліджень.
  • Розміри несучих конструкцій підбираються також з урахуванням геології ділянки. Не варто довіряти забудовникам, які нехтують геологією. Такі рішення призводять або до зайвої трати коштів, або поступового руйнування цих конструкцій
  • Будівельні роботи та експлуатація Вашого об'єкту можуть вкрай негативно впливати на сусідні споруди
  • Попереднє виявлення карстових процесів, підтоплення, потенційних зсувів, морозного здимання грунтів можливо тільки завдяки дослідженню геології
  • Без ретельного вивчення геології ділянки неможливо зробити прогноз змін природних умов в майбутньому

Довіривши вивчення геології нашим інженерам, Ви не дізнаєтеся про необережному будівництві

Геологія часто підносить «сюрпризи», але тільки не для наших експертів. Ми вивчаємо геологію за спеціально розробленими технологіями, використовуємо тільки новітнє обладнання і завжди знаходимо оптимальні рішення. Також зазначаємо, що дослідження геології ми проводимо незалежно від погодних умов і вихідних днів.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення