Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Скільки діють геологічні вишукування для будівництва?

Ні для кого не секрет, що перш ніж перепланувати будинок, котедж, дачний будиночок, або запланувати масштабне будівництво, необхідно провести обстеження ділянки. До такої діагностики можна віднести: дослідження землі на склад хіміко-фізичних речовин, на рельєфність грунту, на склад грунтових вод і так далі. Одним з основних питань залишається, здавалося б найпростіший: «Скільки діють геологічні вишукування для будівництва і геологія ділянки?» Повірте, це питання хвилює багатьох забудовників, затіявши перепланування будинку або торгового центру підрядники та власники в розгубленості: як бути зі старими документами, вони в силі або необхідно знову замовляти послугу з дослідження грунту. Саме ці складові ми будемо розглядати в нашій статті.

Необхідність геологічних обстежень для будівництва

Інженерні роботи при плануванні будівництва є необхідними. Без обстежень грунту і його характеристик ніхто не може дати гарантію, як буде вести себе об'єкт при експлуатації. Часто буває так, що побудований будинок з часом починає деформуватися, осідати або руйнуватися. Це може відбуватися від близького розташування грунтових вод до закладеного фундаменту. Щоб цьому запобігти, в обов'язковому порядку замовляйте інженерні роботи в нашій фірмі. Тільки у нас працюють фахівці своєї справи, які з упевненістю і знанням справи працюють з технікою, можуть відповісти на ваші запитання і якісно виконати весь спектр робіт.

Що робити, якщо термін дії пошуків закінчився

Згідно з нормативними документами, термін дії документації з досліджень грунту становить три роки. Цей закон діє тільки на великомасштабне і промислове будівництво. Що стосується приватних додому і заміських котеджів, можна планувати будівництво по технічним документам 10-річної давності.

Часто буває так, що термін дії технічних документів вийшов. Що робити? Все просто, необхідно оновити дані результатів дослідження. Це зробити потрібно, так як властивості ґрунтів і підводних вод з часом змінюються, що може впливати на експлуатацію об'єктів. При використанні застарілих даних, може статися осаду стін, виникнення тріщин і щілин. Тому актуалізація інформації є просто неминучою.

Що собою являє оновлення звітності для будівництва

Варто зауважити, що польові роботи проводяться на надточному обладнанні фахівцями своєї справи. Буріння свердловин може проводитися в декількох місцях, все залежить від особливостей ґрунту, її складу і властивостей. За допомогою проб відбувається вивчення ділянки на його зміни, наприклад, рельєфність або геологічні властивості землі. Як даний грунт поведеться з пластиком або бетоном. Складається прогноз впливу грунтів і підземних вод на фундамент і будівельні матеріали, на їх деформацію. Далі відбувається порівняльний аналіз результатів з наявними обстеженнями, складається новий документ з рекомендаціями, печаткою та підписом. Технічний документ має термін дії з року, після закінчення терміну, результати необхідно актуалізувати заново.

Процес актуалізації досліджень

Невже весь процес інженерно-геологічних досліджень ділянки необхідно замовляти знову? Ні, не обов'язково. Оформивши у нас спектр робіт з оновлення інформації, ви отримаєте:

  1. Оновлені достовірні дані за властивостями грунту.
  2. Порівняння результатів обстежень з наявними документами.
  3. Отримані результати систематизуються і складається новий звіт.

Інженери нашої компанії проводять дослідження ґрунту кількома способами: визначення на міцність проводиться шляхом механічного впливу; визначаються вологість, водонепроникність, осідання і інші фізичні властивості; проводиться аналіз на пливуни, пористість і щільність. Всі ці характеристики грають важливу роль як в закладці фундаменту, так і в підключенні основних систем до об'єкта.

Де можна замовити оновлення геологічних вишукувань

Розглянувши основні складові актуалізації результатів щодо поведінки підводних вод, про склад грунту, замовити послугу можна в нашій фірмі. Замовивши цю послугу у нас, ви отримаєте:

  • кваліфікованих фахівців, які виконують свою роботу на 100%;
  • сервіс на належному рівні;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • роботу на надточному обладнанні;
  • ліцензовані роботи;
  • гарантію на послуги і юридичну захищеність.

У даній статті, ми розібралися скільки діють геологічні вишукування для будівництва, як правильно оновити результати і для чого це необхідно. Успіхів в будівництві!

 

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення