Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Нанесення червоних ліній на план ділянки

В останній рік все більш актуальною стає тема визначення червоних ліній на плані ділянки, а так само винесення їх внатуру, або ж перевірка їх відсутності.

Нанесення червоних ліній на план ділянки

Червона лінія на топоплані вказує будівельникам і проектувальникам не тільки меж, до яких дозволяється проводити забудову, але і охоронні лінії головних вулиць, магістральних комунікацій, пожежних проїздів, історичних цінностей. Так само червоні лінії проектуються і дотримуються вздовж високовольтних ліній електропередач.
Часто наші клієнти замовляють послугу нанесення червоних ліній на топографо-геодезичний план ділянки або його викопіювання.

З появою сучасних цифрових карт місцевості з'явилася можливість ведення єдиного плану червоних ліній цілого міста. У кожної такої поворотної точки лінії є проектні координати в міській системі, або в СК63. За бажанням замовника фрагмент червоної лінії може бути нанесений на топографічний план окремої ділянки.

Червоні лінії можуть бути як прямими, так і кривими. Крива лінія повторює форму бордюру на певній відстані. Ця відстань розраховується головним архітектурним управління міста і не може бути порушена. Актуальність червоної лінії підтверджується печаткою геодезичної організації, що має право вести дану діяльність, а так само головного архітектора району. Нагадаю, що геодезичну діяльність має право вести тільки геодезична організація, в штаті якої офіційно числяться сертифіковані інженери-геодезисти. Документ, підписаний несертифікованим інженером-геодезистом вважається недійсним!

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Приклад підрахунку обсягів металобрухту

Хотілося б у двох словах зупинитися на вартості геодезичних послуг з нанесенням червоних ліній на карту ділянки. Все залежить від регіону. Для Києва ціна разом з усіма держ. платежами в касу складе 950 грн. Для Дніпропетровська ж, наприклад, держ. платіж не передбачений, і вартість послуги «пізнай свою червону лінію» не перевищить 400 грн.

Нагадаю, що спорудження будь-яких будівель, споруд чи комунікацій на територіях ділянок, обгородженими охоронними червоними лініями строго заборонена і контролюється земельною інспекцією, а так само виконавчою владою та чинним законодавством України.

Коментарі та запитання:


Віталій
На основі якого закону дозволяється порушувати "червону лінію, наприклад відступивши метр покласти паркан приватного будинку?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Це зазначено в містобудівній документації http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3038-17

Сергій
Доброго дня, ви займаєтесь виготовленням пятисотки і паспорту привязки?? Скільки це буде коштувати з нанесенням червоних ліній? площа десь 10 м.кв. у Києві.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій. Вартість топографічної зйомки у масштабі 1:500 з нанесенням червоних ліній складає 5 000 грн. Паспорти прив'язки не виготовляємо.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення