Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Нанесення червоних ліній на план ділянки

В останній рік все більш актуальною стає тема визначення червоних ліній на плані ділянки, а так само винесення їх внатуру, або ж перевірка їх відсутності.

Нанесення червоних ліній на план ділянки

Червона лінія на топоплані вказує будівельникам і проектувальникам не тільки меж, до яких дозволяється проводити забудову, але і охоронні лінії головних вулиць, магістральних комунікацій, пожежних проїздів, історичних цінностей. Так само червоні лінії проектуються і дотримуються вздовж високовольтних ліній електропередач.
Часто наші клієнти замовляють послугу нанесення червоних ліній на топографо-геодезичний план ділянки або його викопіювання.

З появою сучасних цифрових карт місцевості з'явилася можливість ведення єдиного плану червоних ліній цілого міста. У кожної такої поворотної точки лінії є проектні координати в міській системі, або в СК63. За бажанням замовника фрагмент червоної лінії може бути нанесений на топографічний план окремої ділянки.

Червоні лінії можуть бути як прямими, так і кривими. Крива лінія повторює форму бордюру на певній відстані. Ця відстань розраховується головним архітектурним управління міста і не може бути порушена. Актуальність червоної лінії підтверджується печаткою геодезичної організації, що має право вести дану діяльність, а так само головного архітектора району. Нагадаю, що геодезичну діяльність має право вести тільки геодезична організація, в штаті якої офіційно числяться сертифіковані інженери-геодезисти. Документ, підписаний несертифікованим інженером-геодезистом вважається недійсним!

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Приклад підрахунку обсягів металобрухту

Хотілося б у двох словах зупинитися на вартості геодезичних послуг з нанесенням червоних ліній на карту ділянки. Все залежить від регіону. Для Києва ціна разом з усіма держ. платежами в касу складе 950 грн. Для Дніпропетровська ж, наприклад, держ. платіж не передбачений, і вартість послуги «пізнай свою червону лінію» не перевищить 400 грн.

Нагадаю, що спорудження будь-яких будівель, споруд чи комунікацій на територіях ділянок, обгородженими охоронними червоними лініями строго заборонена і контролюється земельною інспекцією, а так само виконавчою владою та чинним законодавством України.

Коментарі та запитання:


Марина
Червоні лінії на топогеодезичну підоснову наносяться геодезистами? Хто має право наносити червоні лінії?
Гильдия Инжиниринг
Червоні лінії наность головний архитектор

Віталій
На основі якого закону дозволяється порушувати "червону лінію, наприклад відступивши метр покласти паркан приватного будинку?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Це зазначено в містобудівній документації http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3038-17

Сергій
Доброго дня, ви займаєтесь виготовленням пятисотки і паспорту привязки?? Скільки це буде коштувати з нанесенням червоних ліній? площа десь 10 м.кв. у Києві.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій. Вартість топографічної зйомки у масштабі 1:500 з нанесенням червоних ліній складає 5 000 грн. Паспорти прив'язки не виготовляємо.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення