Геодезия, геология, топосъёмка от сертифицированного исполнителя "Гильдия Инжиниринг" по Украине

Новости компании "Гильдия Инжиниринг"


22.06.2022

Вишукування під ремонт та реконструкцію автомобільних доріг з бурінням асфальту

Проект реконтрукціі потрібен якщо ділянка автодороги потребує капітального ремонту або навіть повної реконструкції. Однією з основних умов високої якості дорожнього будівництва є необхідність ретельного попереднього вивчення природних умов місцевості, де ведеться будівництво та, особливо, інженерно-геологічної будови основи траси. Конструкція та матеріали виготовлення дорожнього полотна мають максимально відповідати геології території.

З огляду на багатий досвід геологічних досліджень для обґрунтування різних видів будівництва, яким володіє наша компанія, ми брали участь у підготовці проекту реконструкції однієї з автомобільних магістралей. Нашим завданням було визначення:

 • структури та літологічного складу підстилаючих дорогу ґрунтів;
 • місцевих гідрогеологічних умов;
 • наявності та інтенсивності сучасних екзогенних геологічних процесів, здатних ускладнити будівельні роботи, а також експлуатацію реконструйованої автотраси.

Окрім цього, технічне завдання передбачало оцінку геометричних та фізико-механічних параметрів шарів старого асфальтобетонного покриття дороги, з метою вироблення проектувальникам та будівельниками оптимального плану її реконструкції.

Для досягнення поставлених цілей розроблена нами програма інженерно-геологічних вишукувань ґрунтувалася на буріння розвідувальних свердловин (з відбором кернів – проб не порушеної структури). Опробування охоплювало всю товщину асфальту, нижні шари дорожньої основи та ґрунт до глибини 10 метрів.

За підсумками робіт організація, що відповідає за розробку проекту реконструкції, отримала від нас вичерпний технічний звіт, що включає необхідні фактичні та розрахункові характеристики вивчених у нашому лабораторно-випробувальному центрі зразків, інженерно-геологічну карту та розріз уздовж траси автодороги.


22.06.2022

Інженерні дослідження для капітального ремонту та реконструкції 17 мостів за останні місяці!

За останні місяці компанія "Гільдія Інжиніринг" взяла участь у проектах капітального ремонту та реконструкції сімнадцяти мостів. Фахівці з технічного огляду мостових та дорожніх споруд, інженерно-геологічні та геодезичні бригади підрозділів компанії були задіяні у кількох областях центральної та східної України:

 • Полтавській;
 • Кіровоградській;
 • Запорізький;
 • Харківській.

Мости належать до категорії відповідальних інженерних об'єктів, проекти яких зазнають ретельної експертизи, а будівництво, реконструкція, капітальний ремонт та експлуатація знаходяться під суворим технічним наглядом державних контролюючих органів. Тому заходи з технічного обстеження були здійснені згідно із затвердженими планами, у чіткій відповідності до заздалегідь розробленої програми.

Дослідницькі роботи включали візуальний огляд спеціалістами-експертами, а також необхідні інженерно-геодезичні дослідження (перевірка висотних позначок фундаментів мостових опор, осі мосту, зйомка рельєфу річкового дна та інші, передбачені програмою обстеження вимірювальні операції).

Поряд з технічним обстеженням конструкцій моста проводилися інженерно-геологічні дослідження, що включають буріння двох або декількох розвідувальних свердловин для оцінки актуальності даних проектних досліджень, що виконувались раніше (у період будівництва об'єкта). По кожній із пробурених свердловин було визначено гідрогеологічні умови прибережної зони та визначено механічні властивості ґрунту, що відповідають за його міцність та деформаційні характеристики.


22.06.2022

Підготовка до будівництва СЕС? Комплексний підхід для правильного результату

Установка фотогальванічної електростінції – це серйозне вкладення, яке потребує ретельної підготовки. СЕС працюватиме як по годинах тільки в тому випадку, якщо кожну панель встановлять за інженерними рекомендаціями, складеними після геологічних досліджень та геодезичних обмірів. І щоб отримати нормальну якість, дехто погоджується на те, щоб різними етапами займалися різні підрядники – але навіщо? Якщо є компанія зі штатом справжніх професіоналів, яка власною репутацією відповідає за підсумковий результат та має величезний досвід реалізації таких проектів?

У ТОВ "Гільдія Інжиніринг" кожним кроком, починаючи від проекту, закінчуючи розміткою для встановлення, займаються висококваліфіковані спеціалісти. Ми працюємо за державною ліцензією в Україні, а досвід – 17 років, тому нам і довіряють навіть дуже великі та складні проекти. З нами Вам не потрібно буде шукати кількох підрядників, ТОВ "Гільдія Інжиніринг" - це величезний штат спеціалістів та один із найкращих парків техніки. Ми впораємося з будь-якими, навіть найскладнішими проектами. Вам потрібно буде просто поставити перед нами завдання – і все. Решта – за нами:

 • геологія
 • геодезія
 • топографічна зйомка
 • розмітка ділянки
 • винесення меж ділянки

Комплексний підхід та якісна, швидка робота – ми несемо 100% відповідальність за Ваш проект. Замовляйте консультацію інженерів-геологів або геодезистів – телефонуйте будь-коли. Звертайтеся до нас у чаті обговорень, на електронну адресу або замовляйте послугу зворотного зв'язку.


16.06.2020

Геодезические услуги на территории Арабских Эмиратов

Наша инженерно-изыскательская компания уже довольно давно принимает участие в строительных проектах различной направленности, реализующихся на территории Украины и Европейского Союза. Недавней же новостью является тот факт, что теперь пор мы также предоставляем геодезические услуги на территории Арабских Эмиратов. Очередным проектом, существенно расширившим географическое пространство нашей деятельности, стало строительство виллы Palm Jumeirah в Объединенных Арабских Эмиратах. В ходе проведенных работ нашими специалистами была выполнена геодезическая съемка, необходимая для составления рабочих чертежей навесной фасадной системы. Таким образом, инженерная геодезия в ОАЭ стала первой инжиниринговой услугой, оказанной нами в странах Ближнего Востока.

В процессе изысканий нами было задействовано новейшее из имеющегося в распоряжении компании съемочного оборудования. Инженерно-геодезические работы, выполненные согласно заключенному контракту, включали в себя съемку фактических контуров несущих основ, с указанием величины отклонений отдельных участков стен и перекрытий от положения, предусмотренного проектом. Бригадой геодезистов нашей компании были детально рассмотрены предоставленные заказчиком проектные чертежи, после чего проведена крупномасштабная исполнительная съемка с составлением планов и построением трехразмерной (3-D) модели в электронном формате

С учетом положительного опыта совместной работы, приобретенного в процессе реализации проекта строительства виллы Palm Jumeirah, мы надеемся, что инженерная геодезия в Дубае, Абу-Даби, а возможно и в других эмиратах, составляющих федерацию, останется предметом нашего дальнейшего сотрудничества с бизнесменами, которым может потребоваться геодезическая аэросъемка и изыскания в ОАЭ.


11.06.2019

Грамотно составленный генплан обеспечит инвестиционную привлекательность земель

Объединенные территориальные громады практически на всей территории Украины получили возможность получения комплекса проектно-изыскательских услуг, заключив договор с единой подрядной организацией. ООО «Гильдия Инжиниринг» - успешная компания с почти двадцатилетним стажем работы, выполняющая сегодня инженерно-геологические и топографо-геодезические изыскания, а также подготовку проектов. Теперь генеральный план населенного пункта и даже целого района можно составить с учетом данных актуальной топогеодезической съемки и «увязанных» с ними сведений о геологическом строении местности. Только так можно обеспечить оптимальное расположение на землях объединенной территориальной громады:

 • жилых зон;
 • дорог;
 • энергетических объектов (солнечных и других электростанций, линий электропередачи);
 • сетей водоснабжения и водоотведения;
 • искусственных водоемов;
 • сельскохозяйственных угодий различного назначения.

Грамотно составленный генплан обеспечит инвестиционную привлекательность земель для привлечения инвесторов, облегчит составление и утверждение бюджета на развитие. В ходе изыскательских работ компанией «Гильдия Инжиниринг» применяются:

 • беспилотные летательные аппараты для аэрофотосъемки местности;
 • оптико-цифровое геодезическое измерительное оборудование;
 • системы спутниковой навигации;
 • современное буровое и испытательное оборудование;
 • компьютерная техника.

Компания «Гильдия Инжиниринг» работает, строго подчиняясь законодательным требованиям и стандартам, применяющимся в сфере ее деятельности, что подтверждено свидетельством о соответствии системы управления качеством ДСТУ ISO 9001:2015. Сотрудники имеют сертификаты специалистов и экспертов. Для расчетов, построения планов, карт и проектных чертежей используется только лицензионное программное обеспечение. Измерительное оборудование и инструменты, лабораторные приборы проходят государственную поверку в сроки, установленные нормативной документацией.