Приклади наших робіт і реалізовані об'єкти

У 2017 році нами били виконані геодезичні, геологічні та кадастрові роботи в 190 населених пунктах України, більш детально в новому референс аркуші на 2017 рік. У 2017 році 30% сил і уваги направлено на виконання топографічної зйомки м 1:500 і винесення меж ділянок в натуру, 60% на інженерну геологію з бурінням, інші 10 % об'єктів становлять послуги по підрахунку обсягів сировини та земляних робіт, присвоєння кадастрових номерів, благоустроєм пляжів, геодезії в будівництві (розбивка осей, виконавчі зйомки, перевірка технологічного обладнання). Ми працюємо як з приватними особами, так і з великими промисловими об'єктами на довгострокових договорах.

Наші клієнти
роблять нас
сильніше

У нас вже замовили геодезію, геологію і топографічну зйомку

Компанія "Гільдія Інжиніринг" тісно співпрацює з більш ніж 60-ти кар'єрами по всій Україні. Ми забезпечуємо як повні комплекси маркшейдерсько-геодезичних робіт, так і окремі послуги, такі як: винесення меж гірничого відводу, створення опорної геодезичної мережі і маркшейдерських пунктів і точок, розробка ПГР, топографічні зйомки для актуалізації планів гірничих робіт, підрахунок об'ємів земляних, розкривних і видобувних робіт, незалежна перевірка роботи маркшейдерської служби, розбивка на місцевості проектних укосів уступів, положення рудного тіла. Новітнє програмне забезпечення та геодезичне обладнання (безвідбивні тахеометри та GPS системи) допомагають підвищити швидкість зйомок, обробки маркшейдерських даних, точність і достовірність, зменшити вплив людського фактора. Ми перейшли на якісно новий рівень надання маркшейдерських послуг на кар'єрах. Про це свідчить наш багатий досвід співпраці з багатьма компаніями з розробки корисних копалин відкритим способом. Висока точність у 2% при підрахунку об'ємів досягається за рахунок великої кількості точок, які підлягають вимірам, а також шляхом грамотної інтерполяції при камеральній обробці.

ТОВ «Віп-Екскаватор»

ТОВ Евротехнологии

Укрзалізниця

ТОВ "ДНЕПРСПЕЦРЕМОНТ"

станція Пенизевичи, кар'єр

Данко

Ми забезпечуємо найкращі будівельні компанії України тільки якісної геодезією і геологією. Надаємо як разові окремі геодезичні роботи, так і повні комплекси інженерних вишукувань для будівництва у складі: топографічна зйомка та інженерна геологія на передпроектному етапі, винесення меж ділянки для розуміння плями забудови, розбивка осей будівель, споруд, виконавчі зйомки, розбивка котловану, підрахунок обсягів земляних робіт, виконавчі зйомки інженерних мереж для введення в експлуатацію, спостереження за фундаментами в процесі будівництва, ведення виконавчого генплану, розбивка паркану, фінальна топографічна зйомка з узгодженнями в інстанціях. На всіх цих етапах присутність геодезиста обумовлюється згідно зручному графіку для зниження вартості геодезичного супроводу будівництва. 12-ти річний досвід допоміг розробити нові методики як розбивочних і знімальних робіт, так і етапу обробки даних для креслення виконавчої геодезичної документації. При кожному винесенні осей ми визначаємо точність їх положення, правильність роботи приладу, надійність закріплення осьових знаків на місцевості. Наші клієнти цінують якість і свій час, тому працюють з нами на довгострокових умовах співпраці.

Дінк

Майстер профі

Данієлі

Київміськбуд

Дніпрограндінвест

ЦКШ

ТОВ Геотоп

ТОВ Чистий грунт

ПМК 19

Комплекс "Золоті ключі"

Лінде газ

Ольвія

Геодезичні роботи та інженерно-геологічні вишукування на заводах відрізняються особливо складними і небезпечними умовами праці. Лише присутній при будівництві заводу з нуля, можна зрозуміти всю важливість і роль геодезії і геології при співпраці з заводами. Всі заводи об'єднує загальна концепція: все технологічне обладнання знаходиться на своїх місцях, має правильну геометрію і виконує свої функції. За першими двома параметрами і покликана стежити маркшейдерська служба заводу. Також ми на заводах виконуємо: топографічні зйомки заводських територій, розбивка осей в цехах, періодичні геодезичні зйомки рейок, кранів, колон, стін, підлоги, покрівлі, димових труб, металоконструкцій, підрахунки обсягів сировини на складах, бункерах, перевірки співвісності конвеєрів, станів, шляхопроводів, підкранових балок, доріг, меж ділянок, актуалізація топографо-геодезичних планів і планшетів, виконавчі зйомки інженерних мереж і комунікацій, вивірка технологічного обладнання, а також геодезичні інструментальні спостереження за зрушеннями і деформаціями будівель і споруд, фундаментів, створення підтримання і розвиток опорної геодезичної основи, заводських пунктів.

Дмк

МОЗ Дніпросталь

НТЗ Дніпропетровськ

Втормет

Метінвест

Криворіжсталь

Завод Ілліча

Миргородський Завод мінеральних вод

Біогаз

Вітан

Інтерпайп Никотью

Тагол дніпро

Євраз

Вільногірське скло

Кримський титан " вільногірськ

Трикотажна фабрика Орлівщина

Акумуляторний завод(іста\веста ) Дніпро

Алюмінієвий комбінат Запоріжжя

На теплоелектростанціях і теплоцентралях завжди на складах є залишки сировини, які переходять на баланс наступного звітного періоду, ми зможемо точно підрахувати обсяг сировини на складах, за допомогою перерахунку визначити його вагу, все це оформити у вигляді технічного звіту. Так само на ТЕС і ТЕЦ виконуються наступні види геолого-геодезичних робіт: інженерно-геологічні вишукування для реконструкції та будівництва будівель, споруд, при прокладці трубопроводів, водопроводів, топографічні зйомки для проектування нових будівель, зйомки відстійників води, для визначення їх фактичних глибин і обсягів води в них, визначення кренів димових труб, спостереження за деформаціями будівель і споруд, перевірки геометричних параметрів кранів, рейок, металоконструкцій, топографічні зйомки підземних комунікацій. У перелік ТЕС, з якими ми співпрацюємо увійшла більша кількість теплоелектростанцій України.

 

Придніпровська

Зеленодольская

Добротвірська

Кременчуцька

Запорізька

Київська

Для мереж автозаправних станцій наша компанія виконує дуже великий спектр інженерно-геодезичних та геологічних послуг, починаючи від відведення земельних ділянок під заправку і закінчуючи фінальною топографічною зйомкою готової АЗС для введення в експлуатацію та складання договору оренди. При роботі з АЗС геологи та геодезисти повинні звертати увагу на наступні моменти: при топографічній зйомці АЗС обов'язково на план зазначаються найближчі будівлі, пожежні гідранти, точки підключення до інженерних мереж, під'їзні шляхи для автомобілів, резервуари для зберігання палива, мережі зовнішнього освітлення, громовідводи, заземлення, жироулавлювачі, кабіна оператора, бензоколонки, протипожежний стенд. Так само при перенесенні мереж і комунікацій, які йшли вздовж траси до будівництва заправки, вони повинні відображатися на топографічній зйомці АЗС та виконавчому генплані. Так як часто існуючі заправки модернізуються, реконструюються, переходять на нові види палива, при цьому кожен квадратний метр грає роль, і точність нанесення на план підземних інженерних комунікацій АЗС є запорукою правильного проектування в майбутньому.

ОККО

БРСМ-нафта

Shell

WOG

Авіас

Лукойл

Ми живемо в аграрній країні, тому співпраця з сільськогосподарськими компанія України та їх зарубіжними партнерами є одним з ключових напрямків нашої компанії. Перелік послуг для аграріїв дуже довгий. Зазвичай у нас замовляють: винесення меж паю, розмітка межі ділянки, перевірка площ полів, розмітка центрів кругових поливів, автоматичних поливів, топографічні зйомки для проектування теплиць, грядок, ферм, ангарів, елеваторів, меліорації, спорудження будівель і споруд, доріг. Для договорів оренди паїв землі ми можемо запропонувати створення обмінних xml файлів, кадастрові зйомки. Геологія для сільськогосподарських компаній проявляється в плані відбору проб грунту на хімічний аналіз, розвідувальне буріння для визначення рівнів ґрунтових вод. Інженерна геологія для проектування фундаментів, визначення їх типів, глибини і матеріалів. Ми займаємося також розбивки осей нових будівель та складських аграрних комплексів, підрахунки об'ємів земляних робіт при вертикальному плануванні. Самі передові с/г компанії навіть замовляють розмітки своїх логотипів на полях у вигляді горіхових садів і квіткових клумб.

Нібулон

Перша зернова компанія

ТОВ Андрушівський елеватор

Миронівський хлібопродукт

Наша ряба

Молочна ферма "Катеринославська"

Оріль-лідер

Агрофірма "Батьківщина"

ВП "Вінницький бройлер"

ЗАТ "Зернопродукт"

ТОВ «Солома»

Зерносховище в с. Райковщина

Операторам мобільного зв'язку також потрібні інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування для будівництва нових вишок, оформлення документів на офісні будівлі, продовження договорів оренди, отримання земельних відводів. Кожна вежа мобільного зв'язку має свої геодезичні координати і вертикальність. За вертикальністю вишок стежать геодезисти. За допомогою тахеометрів визначається нахил вежі як у градусній мірі, так і в лінійній. За підсумком спостережень складається технічний звіт про інструментальні геодезичні спостереження за спорудою баштового типу. Так як у мобільних операторів телефонна мережа по всій території України, як і у нас, то їм дуже вигідно працювати з нами.

Vodafone

Lifecell

Укртелеком

Київстар

Співпрацюючи з комунальними, державними та соціальними службами міста, області, країни у сфері геології, геодезії та кадастру, хотілося б виділити декілька особливостей: у 90% випадків форма оплати згідно з актами виконаних робіт, без передоплати. Тому виконавши послуги таким організаціям, розрахункові операції можуть затягнутися не на один рік. Як правило, всі проекти бюджетної сфери ретельно перевіряються контролюючими органами, у тому виконавців має бути повний пакет дозвільної документації, сертифіковані фахівці і держ. повірки на обладнання. Також перевіркам підлягають бухгалтерія, директора, засновники і т. д. У нас з цим все гаразд, про що свідчить багаторічна співпраця з міськгазом (топографічні зйомки та виконавчі зйомки всіх нових підключень газу міста та району), філармонією, бібліотекою, міністерством освіти (топографічні зйомки всіх дитячих садків міста) та ін. держ. установами Дніпропетровська.

Дніпрогаз

Дніпропетровска областна клінічна лікарня

Лікарня у смт. Кушугум

Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана

Дніпропетровський міськводоканал

Дитячі садки в Дніпрі

Проектування на якісній геодезичній основі - 99% успіху нового проекту. Оскільки багато проектних компаній у вартість своїх проектних послуг закладають витрати на сторонні організації, такі як геодезичні фірми і геологічні роботи на етапі тендерних маніпуляцій на конкретний об'єкт, то ціна повинна бути жорстко зафіксована, в деяких випадках, за рік до початку робіт. Також на цьому етапі непогано було б визначитися з підрядниками по геодезії і геології. Коли проект запускають в роботу, то як правило терміни дуже стислі, тому кращі проектні компанії обирають нас за стабільність, якість і швидкість як на етапі договірних відносин, так і на етапі польових робіт, замірів, буріння. Камеральна обробка також відповідає високим темпам розробки готових креслень і звітів. Проектним компаніям в основному потрібна: інженерна геологія для проектування фундаменту, винесення меж ділянки для визначення об'єкта на місцевості, топографічна зйомка для проектування будівель, споруд, комунікацій, достовірна виконавча геодезична документація для своєчасного прийняття доцільних проектних рішень. Кращі проектні компанії обирають нас за адекватність, швидкість і високу якість за виправданою ціною.

НПФ Херсонпроект

Агропроект

Укрінжпроект

ТОВ Січ Енерго

Ідеал Проект

ТОВ «ГІП «ГІПРОПРОМ Строй»

Співпрацюючи з мережами магазинів ми визначили їх потреби в геодезії, геології, винесеннях меж ділянок, а саме: якщо магазин вже функціонує, то всі комунікації, якими він користується, повинні бути правильно нанесені на топографо-геодезичний план. Тільки при цих умовах з магазинами підписуються договори приєднання з комунальниками. Рівні підлоги великих магазинів - це перше що привертає погляд. Тому нівелювання підлог, яке ми виконуємо дуже точно і швидко, відбувається часто, щоб виявити вади на ранніх етапах. При нових підключеннях топографічна зйомка проводиться до прогнозованих точок підключення. При будівництві магазинів не обійтися без інженерно-геологічного звіту для проектування фундаментів. Так як мережі магазинів з кожним роком розширюється і нові будуються в селах і селищах зі слабо вивченою геологічної і геодезичної ситуацією, то без розвідувального буріння та супутникових GPS спостережень тут не обійтися, в чому ми проявляємо себе дуже добре, співпрацюючи з найбільшими мережами магазинів України.

АТБ

Амстор

Метро

Нова лінія

Макдональдс

Єва

Всі елеватори мають свої майданчики і земельні ділянки на яких без геодезії і геології не обійтися. Інженерна геологія з бурінням свердловин проводиться як для проектування нових елеваторів, так і для реконструкції існуючих. На підставі кадастрових зйомок з технічними звітами по геодезії і технічною документацією із землеустрою роблять земельні відводи і кадастрові номери елеваторам. Топографічна зйомка з підземними мережами, кабелями, трубопроводами, газопроводами потрібна для проектування елеватора. Винесення меж покаже вашу законну територію для встановлення паркану та благоустрій під'їзних шляхів. Як правило до всіх елеваторів підходить залізниця, яку теж потрібно наносити на генплан і топографо-геодезичні плани, з її відмітками і ухилами. Високі будівлі елеваторів, бочки, підлягають геодезичним інструментальних спостережень за рухами і деформаціями. Для цього по всьому майданчику та за його межами закріплюються геодезичні пункти опорної мережі і високоточні репери для подальших спостережень, що знаходяться поза зоною просідань. Розбивка осей при будівництві нових елеваторів дасть впевненість, що всі майбутні будівлі будуть стояти на своїх місцях і при цьому будуть правильно виконувати свої функції.

Андрушовский елеватор

ТОВ «ЦЕНТР-БІЗНЕСУ»

Елеватор в порту р. Херсона

ТОВ «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ЕЛЕВАТОР»

ТОВ «Радивілівський елеватор»

Врадіївський елеватор

Для банків ми виконуємо винесення меж ділянок, фасадні зйомки, розробки обмінних xml файлів, топографічні зйомки для продовження договорів оренди відділень. Повні комплекси інженерної геології та геодезії для будівництва нових відділень. Банки люблять рахувати гроші, а тим більше свої, саме тому при виборі інженерних компаній обирають нас, як партнерів.

Укрсоцбанк

Банк "Пiвдений"

ПриватБанк

Укрсиббанк

Повний геодезичний супровід будівництва стадіону - дуже складна і відповідальна задача, помилки геодезиста можуть призвести до переробок у мільйони гривень, і небезпеки для тисяч людей. Тому при будівництві стадіонів потрібно вибирати кращих геодезистів і геологів, якими ми є на даний момент, про що свідчить багатий досвід у цій сфері будівництва та участі у проектах державної важливості.

Дніпроарена

Донбассарена

Дніпропетровський аеропорт

Бориспільський аеропорт

Геодезія та геологія при будівництві житлових будинків має бути якісною, оскільки такі проекти обов'язково проходять експертизу, яка не пропустить жодного технічного порушення і невідповідності з технічними інструкціями. Обов'язкові умови до геолого-геодезичної служби: щорічна державна метрологічна повірка на вимірювальну техніку, сертифіковані інженери з вузького профілю, інженери-геодезисти, інженери-дослідники, досвід аналогічних проектів. При висотних роботах оформляються спеціальні допуски на висотні роботи. Якщо поверховість будівлі буде перевищувати 30 поверхів, то на геодезію потрібно зробити проект виконання геодезичних робіт ППГР, і робити розбивку осей і перенесення реперів на монтажний горизонт згідно проекту геодезичних робіт. Особлива увага приділяється ліфтовим шахтам, фундаментам і опорній геодезичній основі. Геодезичні пункти підлягають щотижневому переспостереженню. Споруджуваний будинок періодично спостерігається на предмет деформацій і зрушень. На етапі земляних робіт контролюються висотні відмітки котловану, при механічній виїмці грунту перекопування не допускається, ручна доробка зазвичай не перевищує 10 сантиметрів. На етапі забивання паль геодезист контролює положення кожної палі як в плані, так і по висоті, так як паля працює правильно, тільки на своєму місці, так як над нею будуть розташовуватися несучі стіни, фундаменти. Повний пакет своєчасно виготовленої виконавчої геодезичної документації у вигляді виконавчих схем на всі конструктиви дасть впевненість у правильності руху будівництва житлового будинку.

Житловий комплекс "ПОРИ РОКУ"

Житловий комплекс "БУДИНОК НА МИРОНОВА"

Житловий комплекс "Західна стіна"

Всеукраїнський проект "Набережний квартал"

Також нашими послугами вже скористалися такі відомі об'єкти, як бізнес центри, бази відпочинку, готелі, ресторани, торгові центри та інші цікаві проекти.

Готель Гуд Зон

Компанія «Логос Спорт»

Барон Разгуляефф

ТЦ Караван

Праймвуд лімітед

ТЦ Вавілон

Приклади креслень, схем, звітів, виконані нами у 2015 році:

Рекомендаційні листи наших клієнтів:


Ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання


технічний звіт по геодезичним роботам геодезія на кар'єрах технічний звіт з моніторингу будівель портфоліо по винесенню меж ділянки портфоліо по лазерному 3 де скануванню

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення