Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Приклади наших робіт і реалізовані об'єкти

За останній рік нами були виконані геодезичні, геологічні та кадастрові роботи в 190 населених пунктах України (більш докладно в новому референс-листі). За цей час, 30% сил і уваги направлено на виконання топографічної зйомки м 1: 500 і винесення меж ділянок в натуру, 60% на інженерну геологію з бурінням, інші 10% об'єктів складають послуги з підрахунку обсягів сировини і земляних робіт, присвоєння кадастрових номерів, благоустрою пляжів, геодезію в будівництві (розбивка осей, виконавчі зйомки, перевірка технологічного обладнання). Ми працюємо як з приватними особами, так і з великими промисловими об'єктами на довгострокових договорах.

Об'єкт:
Сонячна електростанція

Адреса об'єкта:
Закарпатська обл., Хустський р-н, с.Рокосово

Вид робіт:
Геологічні вишукування на ділянці в 40га

Об'єкт:
Елеватор

Адреса об'єкта:
Харківська обл., Балаклея

Вид робіт:
Геологічні вишукування, 5 свердловин по 15 метрів

Об'єкт:
Реконструкція доріг

Адреса об'єкта:
Дніпропетровська обл., Нікопольский р-н

Вид робіт:
Топографічний план М1:500 для 70км автомобільних доріг

Об'єкт:
Торгівельний заклад АТБ

Адреса об'єкта:
Харківська область, м.Харків

Вид робіт:
Топографічна зйомка в М 1:500 з погодженням в експлуатуючих інстанціях

Об'єкт:
Очисні споруди

Адреса об'єкта:
Запорізька обл., м.Степногірськ

Вид робіт:
Свердловини від 15 глибиною для реконструкції очисних споруд

Об'єкт:
Водовід

Адреса об'єкта:
Донецька обл., м.Покровськ

Вид робіт:
26 свердловин для будівництва та реконструкції водоводу "Північний"

Об'єкт:
Генплан міста

Адреса об'єкта:
Сумська обл., м.Охтирка

Вид робіт:
Аерофотозйомка 3186га для розробки генплану міста

Об'єкт:
24 населені пункти

Адреса об'єкта:
Житомирська обл., Коростишевський р-н

Вид робіт:
Аерофотозйомка для розробки населених пунктів загальною площею понад 6400га

Об'єкт:
Кар'єр ТОВ "Євромінерал"

Адреса об'єкта:
Донецька обл, Костянтинівський район, с.Очеретино

Вид робіт:
Маркшейдерські роботі на карє'рі загальною площею 5,5га

Об'єкт:
Глиняний кар'єр

Адреса об'єкта:
Тернопільска обл., Тернопільский р-н

Вид робіт:
Маркшейдерські роботи для вимірювання 2,5га глиняниого кар'єру

Об'єкт:
Канал

Адреса об'єкта:
Донецька обл, м.Маріуполь

Вид робіт:
Гідрографічні зйомки каналу сульфідного озеру для ПАТ "Азовсталь"

Об'єкт:
Озеро

Адреса об'єкта:
Дніпропетровська обл., Магдалинівський р-н

Вид робіт:
Гідрографічні зйомки глибини озера

 

У нас вже замовили геодезію, геологію і топографічну зйомку

Проектування на якісної геодезичної основі - 99% успіху нового проекту. Оскільки багато проектні компанії в вартість своїх проектних послуг закладають витрати на сторонні організації, такі як геодезичні фірми і геологічні роботи на етапі тендерних маніпуляцій на конкретний об'єкт, то ціна повинна бути жорстко зафіксована, в деяких випадках, за рік до початку робіт. Також на цьому етапі непогано було б визначитися з підрядниками по геодезії і геології. Коли проект запускають в роботу, то як правило терміни дуже стислі, тому кращі проектні компанії вибирають нас за стабільність, якість і швидкість як на етапі договірних відносин, так і на етапі польових робіт, замірів, буріння. Камеральна обробка також відповідає високим темам розробки готових креслень і звітів. Проектним компаніям в основному потрібна: інженерна геологія для проектування фундаменту, винос меж ділянки для визначення об'єкта на місцевості, топографічна зйомка для проектування будівель, споруд комунікацій, достовірна виконавча геодезична документація для своєчасного прийняття доцільних проектних рішень. Кращі проектні компанії вибирають нас за адекватність, швидкість і високу якість за виправданою ціною.

НПФ Херсонпроект

Агропроект

Укрінжпроект

ТОВ Січ Енерго

Ідеал Проект

ТОВ «ГІП «ГІПРОПРОМ Строй»

Топографічні плани масштабу 1: 2000 складаються за допомогою топографічної зйомки або ж за допомогою картографування за матеріалами вже існуючих топографічних зйомок, але більшого масштабу. Топографічний план цього масштабу ще називають викопіюванням.

Якщо топоплан масштабу 1: 2000 складається не за допомогою картографування, то використовують або наземний спосіб, або аерофотозйомку. Вид зйомки залежить від площі досліджуваної території, але в будь-якому випадку такий масштаб використовується для роботи з великими масивами або навіть з цілими районами населених пунктів.

Використовується така зйомка для того, щоб отримати дозвіл на підключення до електромережі або ж водоводу. А ще такий спосіб масштабування застосовується під час складання планів виробок, кар'єрів, в тому числі і в гірських районах, тільки тут уже використовується комбінований спосіб зйомки. Тут мається на увазі об'єднання наземного способу і аерофотознімання.

Скільки коштує викопіювання або топографічний план масштабу 1: 2000? Вартість топографічного плану викопіювання масштабу 1: 2000 визначається по тому, яка площа масштабується і де знаходиться ділянка. Також на ціну впливає і те, чи є підсумковий документ викопіювання (копією) або для його складання необхідно провести наземні або повітряні обміри.

Компанія "Гільдія Інжиніринг" тісно співпрацює з більш ніж 60-ти кар'єрами по всій Україні. Ми забезпечуємо як повні комплекси маркшейдерсько-геодезичних робіт, так і окремі послуги, такі як: винесення меж гірничого відводу, створення опорної геодезичної мережі і маркшейдерських пунктів і точок, розробка ПГР, топографічні зйомки для актуалізації планів гірських робіт, підрахунок обсягів земляних, розкривних і видобувних робіт, незалежна перевірка роботи маркшейдерської служби, розбивка на місцевості проектних укосів, уступів, положення рудного тіла. Новітнє програмне забезпечення і геодезичне обладнання (безвідбивачеві тахеометри і GPS системи) допомагають підвищити швидкість зйомок, обробки маркшейдерських даних, точність і достовірність, скоротити вплив людського фактора. Ми перейшли на якісно новий рівень надання маркшейдерських послуг на кар'єрах. Про це свідчить наш багатий досвід співпраці з багатьма компаніями з розробки корисних копалин відкритим способом. Висока точність при підрахунку обсягів досягається за рахунок великої кількості точок, які підлягають виміру, а також шляхом грамотної інтерполяції при камеральній обробці.

ТОВ «ХайдельбергГраніт Україна»

ТОВ ВКФ ВЕЛТА

ТОВ "ЄВРОМІНЕРАЛ"

ПрАТ Тернопільський кар'єр

ТОВ ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

ТОВ "Днепрспецпемонт"

ПАТ "Пинязевицький кар'єр"

ТОВ Юнігран

Ми забезпечуємо найкращі будівельні компанії України тільки якісною геодезією і геологією. Надаємо як разові окремі геодезичні роботи, так і повні комплекси інженерних вишукувань для будівництва: топографічна зйомка та інженерна геологія на предпроектному етапі, винесення меж ділянки для розуміння плями забудови, розбивка осей будівель, споруд, виконавчі зйомки, розбивка котловану, підрахунок обсягів земляних робіт, виконавчі зйомки інженерних мереж для введення в експлуатацію, спостереження за фундаментами в процесі будівництва, ведення виконавчого генплану, розбивка забору, фінальна топографічна зйомка з узгодженнями в інстанціях. На всіх цих етапах присутність геодезиста обмовляється згідно зручному графіку для зниження вартості геодезичного супроводу будівництва. 17-ти річний досвід допоміг розробити нові методики як розбивочних і знімальних робіт, так і етапу обробки даних для креслення виконавчої геодезичної документації. При кожному винесення осей ми визначаємо точність їх положення, правильність роботи приладу, надійність закріплення осьових знаків на місцевості. Наші клієнти цінують якість і свій час, тому працюють з нами на довгострокових умовах співпраці.

Дінк

Майстер профі

Данієлі

Київміськбуд

Дніпрограндінвест

ЦКБ

ТОВ Чистий грунт

ПМК 19

Комплекс "Золоті ключі"

Лінде газ

Ольвія

Геодезичні роботи та інженерно-геологічні вишукування цеха на заводах відрізняються особливо складними і небезпечними умовами праці. Тільки коли вони присутні при будівництві заводу з нуля, можна зрозуміти всю важливість і роль геодезії і геології при співпраці з заводами. Всі заводи об'єднує спільна концепція: все технологічне обладнання знаходиться на своїх місцях, має правильну геометрію і виконує свої функції. За першими двома параметрами і покликана стежити маркшейдерська служба заводу. Також ми виконуємо: топографічні зйомки заводських територій, розбивка осей в цехах, періодичні геодезичні зйомки рейок, кранів, колон, стін, підлог, покрівлі, димарів, металоконструкцій, підрахунки обсягів сировини на складах, в бункерах, перевірки співвісності конвеєрів, станів, шляхопроводів , підкранових балок, доріг, кордонів ділянок, актуалізація топографо-геодезичних планів і планшетів, виконавчі зйомки інженерних мереж і комунікацій, вивірка технологічного обладнання, а також геодезичні інструментальні спостереження за зрушеннями і деформацією будівель і споруд, фундаментів, створення та утримання і розвиток опорної геодезичної основи, заводських пунктів.

ДМК

ВТОРМЕТ

Метінвест

Криворіжсталь

Завод Ілліча

Миргородський Завод мінеральних вод

Біогаз

Вітан

Інтерпайп

Тагол

Євраз

Вільногірське скло

Кримський титанвільногірськ

Трикотажна фабрика

Акумуляторний завод

Алюмінієвий комбінат

На теплоелектростанціях і теплоцентралях завжди на складах є залишки сировини, які переходять на баланс наступного звітного періоду. Ми можемо точно підрахувати обсяг сировини на складах, за допомогою перерахунку визначити його вагу, все це оформити у вигляді технічного звіту. Так само на ТЕС і ТЕЦ виконуються наступні види геолого-геодезичних робіт: інженерно-геологічні вишукування для реконструкції та будівництва будівель, споруд; при прокладці трубопроводів, водопроводів; топографічні зйомки для проектування нових будівель, зйомки відстійників води; для визначення їх фактичних глибин і обсягів води в них, визначення кренів димових труб, стеження за деформаціями будівель і споруд; перевірки геометричних параметрів кранів, рейок, металоконструкцій; топографічні зйомки підземних комунікацій. До переліку ТЕС, з якими ми співпрацюємо увійшло більшу кількість теплоелектростанцій України.

 

Придніпровська

Зеленодольска

Добротвірська

Кременчуцька

Запорізька

Київська

БУРШТИНСЬКА

ЛАДИЖЕНСЬКА

Для мереж автозаправних станцій наша компанія виконує дуже великий спектр інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних послуг, починаючи від відводу земельних ділянок під заправку і закінчуючи фінальною топографічною зйомкою готової АЗС для введення в експлуатацію та складання договору оренди. При роботі з АЗС геологи і геодезисти враховують такі моменти: при топографічній зйомці АЗС обов'язково на плані вказуються найближчі будови, пожежні гідранти, точки підключення до інженерних мереж, під'їзні шляхи для автомобілів, резервуари для зберігання палива, мережі зовнішнього освітлення, громовідводи, заземлення, жироуловлювачі, кабіна оператора, бензоколонки, протипожежний стенд. Також при перенесенні мереж і комунікацій, які йшли вздовж траси до будівництва заправки, їх відображають на топографічній зйомці АЗС і виконавчому генплані. Так як часто існуючі заправки модернізуються, реконструюються, переходять на нові види палива, при цьому кожен квадратний метр грає роль, і точність нанесення на план підземних інженерних комунікацій АЗС є запорукою правильного проектування в майбутньому.

АЗС Глуско

ОККО

БРСМ-нафта

Shell

WOG

Авіас

Лукойл

Співпраця з сільськогосподарськими компаніями України і їх зарубіжними партнерами є одним з ключових напрямків нашої компанії. Зазвичай у нас замовляють: винесення меж паю, розмітка меж ділянки, перевірка площі поля, розмітка центрів кругових поливів, автоматичних поливів, топографічні зйомки для проектування теплиць, грядок, ферм, ангарів, елеваторів, меліорації, спорудження будівель і споруд, доріг. Для договорів оренди паїв землі ми можемо запропонувати створення обмінних xml файлів, кадастрові зйомки. Геологія для сільськогосподарських підприємств проявляється в плані відбору проб грунту на хімічний аналіз, розвідувальне буріння для визначення рівнів грунтових вод. Інженерна геологія для проектування фундаментів, визначення їх типів, глибини і матеріалів. Ми займаємося також розбивкою осей нових будівель і складських аграрних комплексів, підрахунками обсягів земляних робіт при вертикальному плануванні. Найбільш передові с/г компанії навіть замовляють розмітки своїх логотипів на полях у вигляді горіхових садів і квіткових клумб.

Нібулон

Перша зернова компанія

ТОВ Андрушівський елеватор

Миронівський хлібопродукт

Наша ряба

Молочна ферма "Катеринославська"

Оріль-лідер

Агрофірма "Батьківщина"

ОП "ВІННИЦЬКИЙ БРОЙЛЕР"

ЗАТ "Зернопродукт"

ТОВ «Солома»

Зерносховище в с. Райковщина

Операторам мобільного зв'язку також потрібні інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування для будівництва нових веж, оформлення документів на офісні будівлі, продовження договорів оренди, отримання земельних відводів. Кожна вежа мобільного зв'язку має свої геодезичні координати і вертикальність. За вертикальністю вишок стежать геодезисти. За допомогою тахеометрів визначається нахил вежі як в градусній мірі, так і в лінійній. За підсумком спостережень складається технічний звіт про інструментальні геодезичні спостереження за спорудою баштового типу. Так як у мобільних операторів телефонна мережа по всій території України, як і у нас, то їм дуже вигідно працювати з нами.

Vodafone

Lifecell

Укртелеком

Київстар

Співпрацюючи з комунальними, державними, соціальними службами міста, області та країни в сфері геології, геодезії та кадастру, хотілося б виділити кілька особливостей: в 90% випадків форма оплати згідно з актами виконаних робіт, без передоплати. Тому виконавши послуги таким організаціям, розрахункові операції можуть затягнутися не на один рік. Як правило, всі проекти бюджетної сфери ретельно перевіряються контролюючими органами, тому у виконавців повинен бути повний пакет дозвільної документації, сертифіковані фахівці і держ. повірки на обладнання. Також перевіркам підлягають бухгалтерія, директора, засновники і т.д. У нас з цим все в порядку, про що свідчить багаторічна співпраця з газовими службами (топографічні зйомки і виконавчі зйомки всіх нових підключень газу), міськими водоканалами і ін. держ. установами.

Співпрацюючи з мережами магазинів ми визначили їх потреби в геодезії, геології, виносенні меж ділянок: якщо магазин вже функціонує, то всі комунікації, якими він користується, повинні бути правильно нанесені на топографо-геодезичний план. Тільки за цих умов з магазинами підписуються договори приєднання з комунальниками. Рівні підлоги великих магазинів - це перше, на що кидається погляд. Тому нівелювання підлог, яку ми виконуємо дуже точно і швидко, проходить часто, щоб виявити вади на ранніх етапах. При нових підключеннях топографічна зйомка проводиться до прогнозованих точок підключення. При будівництві магазинів не обійтися без інженерно-геологічного звіту для проектування фундаментів. Так як мережі магазинів з кожним роком розширюються і нові будуються в селах і селищах зі слабо вивченої геологічної і геодезичної ситуацією, то без розвідувального буріння і супутникових GPS спостережень тут не обійтися, в чому ми себе проявляємо дуже добре, співпрацюючи з найбільшими мережами магазинів України.

АТБ

Амстор

Метро

Нова лінія

Макдональдс

Єва

Всі елеватори мають свої майданчики і земельні ділянки, на яких без геодезії і геології не обійтися. Інженерна геологія з бурінням свердловин проводиться як для проектування нових елеваторів, так і для реконструкції існуючих. На підставі кадастрових зйомок з технічними звітами по геодезії і технічною документацією із землеустрою роблять земельні відводи і кадастрові номери елеваторів. Топографічна зйомка з підземними мережами, кабелями, трубопроводами, газопроводами потрібна для проектування елеватора. Винесення меж покаже вашу законну територію для установки забору та благоустрою під'їзних шляхів. Як правило до всіх елеваторів підходить залізниця, яку теж потрібно наносити на генплан і топографо-геодезичні плани, з її оцінками і ухилами. Високі будівлі елеваторів, бочки, підлягають геодезичним інструментальним спостереженням за зрушення і деформацій. Для цього по всьому майданчику і за її межами закріплюються геодезичні пункти опорної мережі і високоточні репера для подальших спостережень, що знаходяться поза зоною просідань. Розбивка осей при будівництві нових елеваторів дасть впевненість, що всі майбутні будівлі стоятимуть на своїх місцях і при цьому будуть правильно виконувати свої функції.

АНДРУШІВСКИЙ ЕЛЕВАТОР

ТОВ «ЦЕНТР-БІЗНЕСУ»

Елеватор в порту м. Херсона

ТОВ «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ЕЛЕВАТОР»

ТОВ «Радивілівський елеватор»

Врадіївський елеватор

Для банків ми виконуємо винесення меж ділянок, фасадні зйомки, розробки обмінних xml файлів, топографічні зйомки для продовження договорів оренди відділень. Повні комплекси інженерної геології і геодезії для будівництва нових відділень. Банки люблять рахувати гроші, а тим більше свої, тому при виборі інженерних компаній вибирають нас, як партнерів.

Укрсоцбанк

Банк "Пiвдений"

ПриватБанк

Укрсиббанк

Повний геодезичний супровід будівництва стадіону - дуже складне й відповідальне завдання, помилки геодезиста можуть призвести до переробок в мільйони гривень, і небезпеки для тисяч людей. Тому при будівництві стадіонів потрібно вибирати кращих геодезистів та геологів, якими є ми на даний момент, про що свідчить багатий досвід в цій сфері будівництва та участі в проектах державної важливості.

Дніпроарена

Донбассарена

Дніпропетровський аеропорт

Бориспільський аеропорт

Геодезія та геологія при будівництві житлових будинків повинна бути якісною, оскільки такі проекти обов'язково проходять експертизу, яка не пропустіть жодного технічного порушення і невідповідності з технічними інструкціями. Обов'язкові умови до геолого-геодезичної служби: щорічна державна метрологічна повірка на вимірювальну техніку, сертифіковані інженери по вузькому профілю, інженери-геодезисти, інженери-дослідники, досвід аналогічних проектів. При висотних роботах оформляються спеціальні допуски на висотні роботи. Якщо поверховість будівлі буде перевищувати 30 поверхів, то на геодезію потрібно зробити проект виробництва геодезичних робіт ППГР, і виробляти розбивку осей і перенесення реперів на монтажний горизонт згідно проекту геодезичних робіт. Особлива увага приділяється ліфтовим шахтам, фундаментів і опорної геодезичної основі. Геодезичні пункти підлягають щотижневому перенаблюдненію. Споруджений будинок періодично спостерігається на предмет деформацій і зрушень. На етапі земляних робіт контролюються висотні позначки котловану, при механічної виїмки грунту перекопування не допускається, ручна доробка зазвичай не перевищує 10 сантиметрів. На етапі забивання паль геодезист контролює становище кожної палі як в плані, так і по висоті, так як паля працює правильно, тільки на своєму місці, так як над нею будуть розташовуватися несучі стіни, фундаменти. Повний пакет своєчасно виготовленої виконавчої геодезичної документації у вигляді виконавчих схем на все конструктиви дасть впевненість у правильності руху будівництва житлового будинку.удинку.

Також нашими послугами вже скористалися такі відомі об'єкти як бізнес центри, бази відпочинку, готелі, ресторани, торгові центри та інші цікаві проекти.

Наша компанія тривалий час спеціалізується на виконанні інженерних вишукувань для сонячних електростанцій. Так як проектування сонячних електростанцій процедура досить таки складна, і кожен етап вимагає врахування природних умов, геологічної будови і геодезичної ситуації, ми пропонуємо виконання всіх робіт, пов'язаних з проектуванням і будівництвом сонячних електростанцій в єдиному комплексі, що забезпечує найбільш вигідну вартість і найкоротші терміни виконання послуг. У комплекс досліджень під сонячні електростанції входить звичайно ж вивчення архівних матеріалів, рекогносцирувальний огляд території, складання програми вишукувань. Геодезичні дослідження включають в себе винесення меж ділянки, установку межових знаків, складання Акту винесення меж, а також топогеодезическая зйомка ділянки, креслення і узгодження в необхідних інстанціях топографічного плану в масштабі 1: 500. Інженерна геологія ділянки передбачає буріння розвідувальних свердловин з описом порід, лабораторний аналіз грунту, розрахунок несучої здатності грунту, складання технічного звіту по геології з висновками і рекомендаціями для проектування і будівництва.

ТОВ "Cetus"

ТОВ "ЕНЕРГО-СИЛА"

ТОВ "HELIOS"

ТОВ "Соларіс"


Наші об'єкти

Топографічна зйомка СЕС

Топографічна зйомка з узгодженням і геологія ділянки для будівництва сонячної електростанції в с. Костогризово, Херсонської області. Наша компанія має величезний досвід виконання досліджень для проектування і будівництва СЕС. В цьому випадку, фахівцями нашої компанії була проведена топографічна зйомка ділянки в масштабі 1: 500 з узгодженням в органах архітектури, а також 1 км кабельної лінії на ділянці понад 30 Га. Паралельно, на ділянці виконувалися інженерно-геологічні вишукування, а саме буріння 10 розвідувальних свердловин по 6 метрів для лабораторного аналізу фізико-механічних властивостей грунту.

Вишукування під СЕС

Геологічні і топографо-геодезичні дослідження для ТОВ "ГЛОБАЛ ГРІН ЕНЕРДЖІ СОЛАР I" під проектування сонячної електростанції в м. Тростянець. Складні передпроектні вишукування влючали в себе виконання топознімання і креслення топографічного плану земельної ділянки загальною площею 15 Га в масштабі 1: 500, підготовку планшетів геоподоснови для складання проектних схем об’єктів електростанції, узгодження робочої проектної документації електростанції. Паралельно, спеціалістами було виконано буріння інженерно-геологічних свердловин для опису грунтового розрізу, відбір зразків порід, лабораторні випробування грунту з розрахунком питомої несучої здатності та інших фізико-механічних параметрів. Загальний обсяг буріння склав 75 метрів. Результатом досліджень стало складання технічного звіту з висновком та рекомендаціями для проектувальників електростанції.

Вишукування під очисні споруди

Інженерно-геологічні та топографо-геодезичні вишукування під реконструкцію системи водовідведення та будівництва локальних очисних споруд для ТОВ "Промтехвод" в смт. Степногірськ, Запорізької області. Загальний обсяг буріння склав 155 метрів. Фахівцями було проведено комплекс робіт інженерно-геологічного напрямку. Крім буріння мережі свердловин - відбір зразків грунту, лабораторне дослідження фізико-механічних показників, встановлення гідрогеологічного режиму. У максимально короткий термін було закінчено польові та камеральні роботи. Висновок з рекомендаціями надано в геологічному звіті.

Ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання


геодезія на кар'єрах технічний звіт з моніторингу будівель портфоліо по винесенню меж ділянки

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення