Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Ситуаційний план місцевості

Ситуаційний план місцевості являє собою план-карту земельної ділянки та місцевості, де вона розташована. Карта складається в певному масштабі, що відповідає цілям замовника та вимогам інстанцій. Загальна інформація, яка повинна бути нанесена на ситуаційний план, – це адреса, за якою розташована ділянка, дані про замовника, назва всіх об'єктів нерухомості.

Ситуаційний план є графічним офіційним документом. Він завіряється печаткою тієї компанії, яка  проводила роботи по його складанню, а також завіряється підписом уповноваженої особи, яка прийняла його у подальшу роботу. Цей документ хоч і є офіційним, але він має меншу силу, ніж, наприклад, проект підключень. Однак без нього ніяк не обійтися, якщо ви зібралися проводити якісь будівельні або реконструкційні роботи на ділянці – без ситуаційного плану не можна почати стадію проектування. Можна сказати, що ситуаційний план – це основа проектування. Подібний документ також входить в комплекс матеріалів, які надаються містобудівним органам для отримання дозволу на приватизацію.

Выкопировка земельного участка из топографо-геодезического плана

Всі об'єкти, які розташовані на досліджуваній місцевості, повинні бути нанесені  на даний план. Це ж стосується і інженерних об'єктів – всіх комунікацій і їх складових (труб, кабелів та інших). Якщо мова йде про певну земельну ділянку, вона все одно на ситуаційному плані має бути прив'язана до місцевості. Відповідно, відображаються не тільки особливості ділянки, але і особливості всієї місцевості. У цьому і полягає основна особливість даного документа.

Всі ключові об'єкти, які знаходяться поруч з досліджуваною територією, підлягають вивченню та нанесенню на план. Це можуть бути такі конструкції як мости, залізничні лінії, якісь заводи, підстанції або інші стратегічні об'єкти. Обов'язково потрібно вказувати точний розмір кожної з цих конструкцій. Крім самої графічної складової в ситуаційний план входить текстовий блок аналітичного характеру, який розкриває докладний опис земельної ділянки.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Ситуаційний план – це не один документ, а цілий ряд схем. Кожна з комунікацій подається окремою схемою – електрика, опалення, газопостачання, водопровід, зв'язок.

Точності таких документів, як ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки і викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання можна досягти завдяки попередньому  проведенню топографічної зйомки даної місцевості. Ще одна особливість такого плану в тому, що він розробляється тільки після того, як територія отримає кадастровий номер і буде зареєстрована у відповідному реєстрі. Така послідовність обумовлена тим, що на топографічний план наноситься інформація про кадастровий номер, як на території замовника, так і сусідніх територій.

Ситуаційний план місцевості

Ситуаційний план виступає важливою ланкою у низці процесів, пов'язаних з будівництвом об'єкта та його електрифікації. Тому й попередні йому роботи, і сам топографічний план, повинні бути виконані на відповідному рівні. Такий вид робіт потрібно довірити тільки компанії Гільдія Інжиніринг, яка має великий досвід в даних роботах. Вся послідовність передпроектних дій буде виконана якісно, що дозволить отримати вам і якісний проект.

Отримати ситуаційний план із зазначенням розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання ви зможете, звернувшись у компанію "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Іван
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какая стоимость получения: "ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання". Киевская область, місто Богуслав земельний участок с новобудовой сім соток 
Гильдия Инжиниринг
Добрый день! Пожалуйста. 2900 грн.  3 дня после везда получите на руки результат.

ДСергій
Доброго дня! а яким нормативним документом передбачений і регламентований ситуаційний план?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій! Ситуаційний план земельної ділянки передбачено ст. 13, Закону України, Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність. Для безкоштовної консультації спеціаліста замовте послугу зворотнього дзвінка. 

Анна
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какая стоимость получения: "ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання". Киевская область, Вышгородский район. Участок 15 соток. И сколько времени занимает создание этих планов?
Гильдия Инжиниринг
Добрый день, Анна. Ориентировочная стоимость получения ситуационного плана с указанием расположения электроустановки и выкопировки из топографо-геодезического плана в масштабе 1: 2000 с указанием места расположения электроустановки, земельного участка или прогнозованной точки присоединения составляет 3000 грн. Документы будут выданы в течении 5-7 дней в бумажном и/или элекронном варианте. 

Анна
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, будуємо вітрову станцію. Зазначено особно:1) розробка детального плану 2) розробка ситуаційного плану. Чи є різниця і яка? 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Анна. Під розробкою детального плану мається на увазі топографічний план території, а ситуаційний план складається зазвичай для підключення комунікацій. Топоплан являє собою графічний документ із зображенням ділянки, перепадами висот на ній, відображенням усіх споруд, насаджень і т.д. Ситуаційний план - це план-схема, що відображає місце розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання. Орієнтовна вартість проведення геодезичних вишукувань та надання документів - 3500 грн. Для безкоштовної консультації та замовлення послуг зверніться за телефоном вказаним на сайті. 

Андрій
Доброго дня. Мені доручили отримати технічні умови в обленерго. Для цього потрібно отримати ситуаційний план і топографо-геодезичний план м1:2000. Площа ділянки 3,5 Га, відстань до точки підключення приблизно 2,2 км. На ділянці завод по виробництву водонагрівачів. Розрахуйте вартість проведення робіт з ПДВ. Дякую.

Андрій, головний енергетик
м. Одеса
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Андрій. Вартість виконання таких робіт орієнтовно складає 18000 грн з ПДВ. Для більш точного розрахунку, вкажіть точну адресу ділянки та надішліть будь-ласка на ел. адресу a@geotop.com.ua контур зйомки на ділянці заводу і позначте точку підключення. Після цього, спеціаліст зв'яжеться з Вами для озвучення точної вартості та погодження дати проведення робіт. У результаті Ви отримаєте викопіювання з топоплана, М 1:2000 та топографічну зйомку ділянки з усіма інженерними мережами та відмітками

Роман
Яка різниця між ситуаційним планом та викопіюванням із генплану?
Гильдия Инжиниринг
Викопіювання з генерального плану – це креслення території Вашої ділянки, що складається при кадастровій зйомці місцевості, взяте з генерального плану населеного пункту.  У цьому документі вказується точне місце розташування ділянки, його площа, координати і т. д.
Викопіювання з ситуаційного плану – містить актуальні  дані, що були отримані після проведення топографо-геодезичних вишукувань на земельній ділянці.  Саме цей графічний документ використовується при проектуванні будівлі, містить найбільш повну інформацію про ділянку і застосовується не тільки при зведенні споруди, а й в ході його подальшої експлуатації. У нашій компанії можна замовити викопіювання у будь-якому масштабі , в залежності від того, для чого потрібне викопіювання. Для отримання такого документа необхідно провести всі геодезичні дослідження заново, скласти топоплан, який відповідає даному часу, і лише з нього буде зроблена необхідне викопіювання.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення